Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mindenkinek ennyire szokatlan...

Mindenkinek ennyire szokatlan volt a Battlefield 4?

Figyelt kérdés

Persze aki azzal kezdte, az oké, de...


...pár napja vettem meg akciósan a Hardline-nal együtt. 2012 óta csak Battlefield 3-azok, és elég jó eredményeket értem el, mindenre rááll a kezem, jó.


De a Battlefield 4 valahogy annyira szokatlan, hogy félek, hogy nem fogok ráállni. Mindenkinek ennyire más volt? A legjobban az idegesít, hogy a sprinteléshez nyomni kell a W-t és a Shiftet is egyszerre vagy kétszer megnyomni a W-t. A 3-ban a Shiftet elég volt nyomni, a W-t elengedtem, és úgy sokkal könnyebb volt ugrálni, és használni az A és D gombokat. A repülőknek is olyan gagyi hatása van, külső nézetben forog velem a világ, mert a 3-ban csak a jet forgott külső nézetben. A fegyverválasztást már kezdem szokni, a spawnolás is szokatlan, a hőkövető rakéták pedig HA ÉN MÉREK BE VALAKIT, akkor nem is jelez semmit. De mégis a sprintelés idegesít a legjobban. Utálom nyomni a W-t sprint közben. CSak magában a Shift. Shift + W sem annyira jó. 3-ban repülőkkel elég jól nyomtam a legjobb "Air Radar-ECM Jammer-Rocket Pods" felszerelésekkel, mint ahogy a BF3-ban a profi jetesek szokták. De itt 4-ben nincs is akkora kihívás, egy olyan jetessel nem találkoztam még, aki mögém tudott volna fordulni, és darálni. Aki sokat játszott a jó öreg Battlefield 3-al, az remélem, teljesen átérzi a helyzetemet. De szeretném megszokni a 4-et. Valaki tud valamilyen megoldást a sprintre például?



2016. jún. 22. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A játékban sehogy sem lehet átállítani a sprintelést, de a BF4 Settings Editor nevű programmal igen:

[link]

2016. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt át lehet a játékban is. Nekem úgy kellene, hogy semmilyen gombot nem nyomok, csak a shiftet, és úgy szaladjon az ember.
2016. jún. 23. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szokatlan volt a 3 után. Az elején azt hittem letörlöm, annyira felidegesített. De egy kis idő után hozzászoktam, és többször is sikerült szerver-elsőnek lennem (60/20 KD). Csak gyakorlás és hozzászoksz. BF4 hez képest a 3 nagyon könnyű.
2016. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez megnyugtatott, úgyhogy próbálkozni fogok!
2016. aug. 5. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!