Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4, frissítés után nem...

Sims4, frissítés után nem működnek a package file-ok. Bővebben lent, volt valakinek hasonló problémája? Hogyan oldottátok meg? Esetleg tipp?

Figyelt kérdés
Egy videó alapján beraktam egy berendezési tárgyat a Mods mappába, ment is, tudtam is használni. Aztán gondoltam, ha ez ilyen jó, akkor letöltök még néhányat. Kiléptem a Simsből, letöltöttem, kicsomagoltam, beraktam, s a többi. Aztááááán... az Origin kiírta, hogy frissíteni kell a Simset. Úgyhogy frissítettem, de mikor végzett, és beléptem, igen csekély angoltudásommal is le tudtam fordítani, hogy a játék ugyancsak kiírta: frissítés szükséges (meg még néhány sort, amiről nem tudom mit jelent, mert nem igazán tudok angolul)...Tehát igen. Innentől kezdve nem kérdezett rá a modokra, mikor elkezdtem játszani pedig feldobta az üzenetet, miszerint 32 dolog el lett távolítva a Build módból. :/ És természetesen nem jelentek meg azóta sem, pedig ki-be léptem többször is, lefuttattam egy frissítés keresést (persze a játék naprakész...), kitöröltem a Mods mappa tartalmát (ami eredetileg benne volt CFG file, az otthagytam) és újrakezdtem. Beraktam csak az elsőt, amit már leteszteltem, de most az se működött. Ééééééés innentől kezdve tanácstalan vagyok. :/ A hibaüzenetet nem dobja fel újra.

2016. jún. 24. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak ennyi volt a probléma? Nagyon-nagyon köszönöm!
2016. jún. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!