Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TF2ben amikor felmegyek egy...

DelX kérdése:

TF2ben amikor felmegyek egy idle szerverre és hagyom pár órát hogy cuccokat kapjak, akkor hol nézhetem meg azokat amiket kapok?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem a TF2t (3 napja) és amikor felmegyek egy idle szerverre és megnyomom az ESC et , elmegyek hagyom pár órára. De mikor vissza jövök nem tudom hol nézzem meg a cuccokat, mert tuti hogy kaptam valamit 2 óra alatt de nem tudom hol nézzem meg. Na most az van hogy eddig megjelent nekem egy háromszög benne egy felkiáltó jellel és ott mindig megtudtam nézni, de most eltünt. Ha valaki ezt a felkiáltó jelet valahogy segítene válasszal helyre hozni vagy más módszert adni rá hogy hogy nézhetem meg annak nagyon megköszönném (és ne az legyen hogy: Nyomd meg a tárgyak funkciót és azon belül nézd meg -,-""" te nyomorult. meg stb....) és ne legyenek hülye válaszok ha megkérhetem :)

2016. jún. 25. 10:17
 1/1 anonim válasza:
Egy hét alatt 6-12 tárgyat kaphatsz idle-bôl. Ez minden hét csütörtökén 00:00 kor nullázódik és ettôl az idôponttól kezdve kaphatsz új tárgyakat amíg nem éred el a limitet. Ezt azért korlátozták, mert régebben akár 100+ tárgyat tudtál volna kapni, ha csak idle szerverekre menttél és ez kitolás azokkal szemben akik normálisan játszanak.
2016. júl. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!