Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki Minecraft ügyben tudna...

Kazuma2020 kérdése:

Valaki Minecraft ügyben tudna segíteni? Eddig működött rendesen, de ma délután már nem volt jó!

Figyelt kérdés
Már lassan 4 hónapja játszok minecraft-al és eddig nem volt baj. Ma délután 1 másodpercre behozza pillanatra a feliratot és el is tűnik. Újra is telepítettem már, de semmi nem változott. Barátommal szoktunk közösen játszani és meg is beszéltük ha hazajön videózni fogunk! Nagyon jó lenne ha esetleg valaki tudna ebben segíteni!

2016. júl. 9. 05:39
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egyszer volt ilyen gondom, de mikor újraindítottam a gépet már jól működött.
2016. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem volt valami windows patched?

Töröld le a javat, majd tedd fel.

Kézileg állítsd be a java útvonalat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2016. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megjavult. A java volt a gond. Megint a legújabbat feltettem és már jó!
2016. júl. 11. 06:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó! Azért meg lehet javítani a minecraftot akárhogy, én már 5 éve játszok vele (veteránnak számítok?). Nekem a java újratevése, és a .minecraft helyreállítása segített mindig. Előző gépemen egyszer azt írta, hogy 'bad video card drivers!' és az tényleg nem ment többé...
2020. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!