Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 -ben hogy szerezzek pénzt?

GTA 5 -ben hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megvettem a GTA 5 -öt, most 41% nál járok, michaelnek van 1 milliója a másik 2 karakternek pedig 200-300 (Franklinnel vettem egy tuningműhelyt, hogy ingyen tudjak tuningolni). Mégis mit csináljak hogy sok pénzem legyen? Tőzsdézéshez nem értek, az északi részen a tengerbe ami van (kifogyhatatlan pénz) az már nem működik.

2016. júl. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd végig a játékot és annyit pénzt kapsz, hogy nem tudod mire költeni... Van egy küldetés ahol el kell bújnod egy titkos helyre és akkor a bal felső sarokban kifog írni valami Mark Getaway Location és akkor fel kell hívnod michaelt.... Aztán utána könnyű ha meg nem érted amit írtam youtube-ba írd be hogy: Mark Getaway Location Küldetés
2016. júl. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A játék végére sok pénzed lesz de nem lesz elég ahhoz hogy mindent megvegyél(másrészről mindent megszerezhetsz amire tényleg szükséged van mivel csak drága épületeket nem lehet megszerezni)


Ha szó szerint mindent meg akarsz venni ami megvehető akkor tőzsdézned kell ami alapjáraton szerencsefüggő viszont lester assassination küldetéseivel(már ha nem csináltad meg őket, ha igen akkor nincs más tippem) manipulálhatod a tőzsdét.Ezt most nem írom le, ha érdekel akkor rákereshetsz az interneten.

2016. júl. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapból is lehet tőzsdézni, úgy hogy veszek tőzsdepapírt vagy mit, és alszok párat és megy le illetve fel. de azis szerencse függő
2016. júl. 19. 08:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet de az TELJESEN szerencse függő.Ha befolyásolod a dolgokat akkor már nem lesz az
2016. júl. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!