Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon GO-ban, ha egy saját...

Pokémon GO-ban, ha egy saját csapatú GYM fullon van (pl.3-as GYM-be 3-an vannak), akkor én oda hogy tudom betenni a pokémonom? Legyőzöm az egyiket és már kész is? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 06:26
 1/4 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha megtámadom a saját pokémonom, ami a GYM-be van?
2016. aug. 11. 06:27
 2/4 A kérdező kommentje:
A 3.-as GYM-et 3-szor kel llegyőzni, vagy ebben az esetben elég 1 sikeres győzelem is?
2016. aug. 11. 06:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha saját Gymet tudsz támadni, akkor 1 pokéval mész az összes bent lévő ellen sorba. A Gymeknek van egy bizonyos mennyiségű hírneve/tapsztalata és attól függ hány szint van a Gymben. Ezt ott valahol ba oldalt látod, ha rámész a Gymre és ott írja azt is mennyi kell abból a következő szintig. Szóval minél több pokét győzöl le ott annál több hírnevet kap a Gym. És ha átlépi a határt ami a következő szinthez kell, akkor lesz egy szabad hely.
2016. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de a már meglévő helyek egyikét akarom magamévá tenni. Tehát ha a GYM 3 szintes, és 3 különböző pokémon van benn. Ekkor uyge fullso, de én az egyik helyet szeretném magamnak. A kérdés ez lenne.
2016. aug. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!