Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Kholat című játék története?

Mi a Kholat című játék története?

Figyelt kérdés

Mármint nem a háttérsztorira, hanem a játék sztorijára vagyok kíváncsi, mert most vittem végig, és nekem elég homályos az egész.


Az én meglátásom szerint: Nos ugye mint a feljegyzésekből kiderült, valami titkos katonai kísérlet folyt a hegynél. Az is kiderült, hogy több rejtélyes fényt, ufokat is láttak a környező településeknél. Nos szerintem a kettő össze kapcsolódik: Egy ufo, vagy idegen lény lezuhant a hegynél, ezt a tárgyat/lényt/erőt elfogták, és ezzel kísérleteztek, mármint ennek a tárgynak/erőnek az emberekre mért hatásával, így valamiféle mutánsok keletkeztek.

Az egy cetliből az is kiderül, hogy egy őrült megszökött egy elmegyógyintézetből (ez állt a feljegyzésen). Nos az én véleményem szerint ez az őrült egy ilyen mutáns lehetett, akivel kísérleteztek, és megszökött. Szerintem ez a szökött örült én vagyok, vagyis a játékbeli karakter, aki próbálja kideríteni mi történt vele, mert a kísérletek miatt nem emlékszik a múltjára.

A 7 túrázó fiatalt pedig én,a játékbeli karakterem, vagyis ez a szökött elmebeteg ölte meg ( erre a játék végén lévő sátra jelenetből következtetek ).


Szerintetek mi volt a sztori?



2016. aug. 24. 23:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!