Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarországon lesz valaha...

Magyarországon lesz valaha jövője az E-sportnak valamilyen formában? Ha igen a mostani játékokban kell gondolkozni, vagy inkább a jövő játékaiban amelyek jóval fejlettebbek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves srác vagyok aki él-hal a videó játékokért ezen belül a MOBA játékok ill, a Counter Strike-hoz hasonló lövöldözős játékokért(sok lesz itt az ÉRT :D) Na de! Nagy álmom hogy real E-sport player legyek. Alap angol kommunikáció megvan tehát tudok beszélgetni társaimmal. Szeretném már most 'elvetni a kockát' de úgy gondolom a mai játékokban már megvannak a 'profik' gondolok itt kennyS re fakeR Vizicsacsi és stbstb (Lol és CS:GO klasszikusok) Arra a szintre már csak addigra tudnék feljutni mire a játék már a b efejező stádiumbán lesz :D Szóval nem tudom mi tévő legyek. Milyen játékokkal lehetnék profi E-sport player? És kérlek, hogy a fentire is reagáljatok a magyar E-Sportal kapcsolatban.

2016. aug. 26. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen kerdesek utan bennem az merul fel hogy az emberisegnek lesz-e jovoje?
2016. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

külföldön sincs.

20év felett senkit nem érdekel, aki elmúlt 20éves, csak pénzért reklámozza.

Soha nem lesz sport egy olyan dolog, ahol csalni lehet egy gomb lenyomásával, mivel a forráskód titkos.

Az, hogy vannak hatalmas versenyek, ahol a legjobb csapatok a fejlesztőcégnek dolgoznak, kicsit bundagyanús.

2016. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha tovabb kergeted ezt az almot ehen fogsz halni... Nincs jovoje, meg kulfoldon sem, tul kicsi az esely hogy feljuss arra a szintre ahol mar el vannak foglalva a helyek es utanna ha meg sikerulne is, tul nagy ara van annak a par ezer jutub nezonek. Elobb jarj utanna milyen maganelete van egy ilyen "sportolonak".
2016. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ééértem, szóval "élsz-halsz" a videojátékért, ezért 0-24ben játszanál. nem telne bele 3 hét és megunnád az is biztos. Nem változatos egyáltalán. vegyük pl. csgot:

amikor versenyeznek kb 6 pálya van, amin játszanak. tehát gyakorláskor neked is ezt a 6 pályát kell nyomni 0-24be, ugyan azzal a kb. 8 fegyverrel (glock, usp, awp, ak, m4, m4a1, tec9, 5-7) Én is csgozom néha, három meccs sorozatban és megunom. Egyébként is, majdnem minden 13 éves aki valaha is játszott valamilyen esport játékkal az maga is nagy esportos akar lenni.


egyébként nem valószínű, hogy a közeljövőben elfogadják mo-n az esportot sportnak. Itt még a begyöpösödött emberek élnek, mindegy, csak ne változzon semmi, ne legyen semmi új. Nem mondom, hogy valóban sport lenne ez, bár taktikázni kell, ügyesnek is kell lenni, gyorsnak is, de valahogy nekem a sportban valami élőnek is kell lenni. persze ez magánvélemény.


Ezt a jövő játékai baromságot nem is értem.

2016. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az e-sport megnevezés azért is e sport mert 'elektromos sport' nem tekintek rá sport ként nem ez az életem de imádok játszani versenyszerűen is kisebb lol kupákon részt vettem már. Az meg hogy 20 év felett nics rá kereset meg érdek az baromság nézz meg egy mai Lol E-sport playereket.
2016. aug. 26. 17:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért sport mert versenyszerűen van űzve. Külföldön már 10 éve megy és rohadt jól élnek belőle a profik. Wot-ban van magyar liga azt hiszem cs-ben is, nézz utána. Az a legnagyobb esélyed ha külföldi csapatba bevesznek.
2016. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

hol nézzek meg? jah, a neten. Az mind reklám. Értelmes ember nem játszik vele.

De, ha látsz 20éveset játszani kérdezd már meg, mit próbált még ki?

Van autója, motorja, barátnője, kutyája? paintball-t próbálta már? Nyilván nem.

2016. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez a reklámos dolog szerintem hülyeség, lehet hogy én vagyok a tudatlan, de teszem azt hogy Vizicsacsi most vonult vissza az egyik legjobb top player rengeteg pénze van a játékból azért vonult vissza mert az e-sportból annyi pénzt szedett össze hogy elment egyetemre.
2016. aug. 26. 17:23
 9/19 anonim ***** válasza:
tudod az 1. egyetem ingyenes, de ha olyan h.lye vagy, hogy minden reklámot elhiszel, akkor gyári munkásnak is kevés leszel.
2016. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az 1. egyetem ingyenes te hol az istenben élsz? az első szakma ingyenes nem pedig az első egyetem. hahah Ezen nagyot nevettem. Tudnád mennyibe kerül egy egyetem. Egy orvos hallgató félévente félmilliótól felfelé fizet.
2016. aug. 26. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!