Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PocketMine szerver hiba!?...

PocketMine szerver hiba!? [Bővebben lent. ]

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a PocketMine szerverembe mikor új map-ot helyezek, majd elindítom a szervert és felcsatlakozok.. a játék "ki-crash-el." (Nem a szerver, hanem maga a játék/mcpe crash-el ki.)

A world-öt rendesen region formátumba lekonvertáltam, de akkor is ezt csinálja. :(

Ha valaki tudna segíteni, vagy csak tapasztalta ezt a hibát, akkor kérem jelezze felém.

(Egyébként nem tudom, hogy számít-e, de PC-n futtatom a szervert.)



2016. szept. 2. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:

1. [link]


2. [link]


És van is egy akadásmentes szervered korlátlanul. TAPASZTALTAM!!

2016. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké. Köszönöm hogy válaszoltál.:)

Én nem ilyen egyszerű szervert készítek, hanem saját fejlesztésű minigame szervert. (Hasonlót, mint a MineplexPE szerver, csak ez magyar nyelvű lesz.)

Ez a "Blockman Multiplayer for MCPE" program kiváló, csak az a baj ezzel, hogy nem lehet fejleszteni (pl pluginokat belerakni), ezt csak leginkább gyors barátokkal való játékra találták ki.

Azért köszönöm válaszodat! ;)

(Azóta már megoldottam ezt a problémát.)

2016. szept. 5. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig kiróbáltam, és azthiszem, hogy lehet pluginozni! De nem biztos.
2016. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És.. Gépről futtatni? Nem tudod? (Engem ez jobban érdekelne.)
2016. szept. 9. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem lehet.
2016. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!