Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Át tudom vinni a tört Euro...

Át tudom vinni a tört Euro Truck Simulator 2-ről a mentésemet ha megveszem a játékot?

Figyelt kérdés
Eddig törttel játszottam, de most megvenném eredetiben és az lenne a kérdésem hogy át tudom-e rakni a mentéseimet, mert nem nagyon szeretném előröl kezdeni.

2016. szept. 2. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2016. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És melyik fájl a mentés? Mert konkrétan nem találtam olyan mappát hogy Saves vagy valami.
2016. szept. 2. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A Program Files-nál, vagy a Dokumentumoknál találhatod meg.

Milyen az OP. rendszered?

2016. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
W10. A dokumentumokban tudom hogy a játéknak van saját mappája, csak nem tudom hogy van-e benne bármi olyan fájl ami hatással lehet az eredeti játékra, valami registry vagy ami a crack-hez tartozik vagy mittomén.
2016. szept. 3. 12:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném tudni hogy pontosan melyik fájl/mappa a mentés.
2016. szept. 3. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Dokumentumok/Euro Truck Simulator 2/profiles és az ott lévő szám/betű sorok a profilok mentései.
2016. szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!