Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mafia 3-ban Lincoln-ak...

Roadkill kérdése:

A Mafia 3-ban Lincoln-ak milyen autója van?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és szeretném megtudni:D Előre is köszönöm a válaszotokat:D sziasztok

2016. szept. 6. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kitalált, mint ahogy az előző részben is kitalált márkák voltak.
2016. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszolót megcáfolnám, az autók valódiak voltak, csak át voltak nevezve.


Pl.

Houston Wasp = Hudson Hornet

Walter Coupé = Willys Americar

...


A Mafia 3-ban szerintem egy tuningolt 1970-es Dodge Challenger van.

2016. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mindig is tudtam hogy átvannak nevezve,és amúgy nagyon szépen köszönöm:D
2016. szept. 6. 20:12
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
#2: A "hasonlít" és az "azonos" között azért van egy kis különbség.
2016. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is Dodge,amúgy nagyon várom már a játékot,vannak fen újabb gameplayek,lehet benne hullákat is cipelni :D Nagy lesz a game :D
2016. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Pontozzatok csak le nyugodtan, attól még nem lesznek valódiak a kitalált márkák. Veteránautó-rajongó vagyok, publikáltam egy pár cikket a Veterán és a Retro Mobil magazinokban, modellezek, de nyilván ti jobban értetek hozzá.
2016. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak le,tudom hogy a kocsik amik a játékokban vannak nem ugyan azok mint a valódiak.Én is nagy rajongója vagyok a veterán autóknak,de szerintem Dodge,vagyis engem arra emlékeztet Lincoln kocsija.
2016. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na jó emberek,össze ne vesszetek már ezzen!Kitalált márka csak a valódi autókról mintázták ennyi!Mert csak hasonlóságok vannak köztük ennyi,nem pont ugyan úgy néz ki egyik sem,már bocsánat hogy így beleszóltam csak annyira nem szeretem mikor egy ilyen kis kérdésen így összevesznek az emberek,szerintem is Dodge Challenger R\T,de azért még várom a válaszokat,az eddigi segitséget is köszönöm:D
2016. szept. 11. 09:59
 9/12 anonim válasza:
nem dodge sajnos, camaro ss -re jobban hasonlít. egy dodge sokkal nagyobb autó.A charger meg a challenger akkora mint egy hodály.
2016. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó,amúgy nekem az kombi tetszik a játékból ami a friss gameplaybe is van,meg az t-bird cabrio :D
2016. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!