Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szerettek legjobban a...

Mit szerettek legjobban a játékokban?

Figyelt kérdés
Számítógépes és más játékokban mi tetszik a legjobban?:)

2016. szept. 17. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mást nyújtanak, mint az unalmas, egysíkú való világ. Nem tudom elképzelni, mások mit esznek a valósághű játékokon.
2016. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az atmoszférát.
2016. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy egy kicsit el lehet szakadni a mindennapokból, a megszokott dolgokból, sémákból, szeánszokból. Hogy olyan dolgokat próbálhatsz ki (még ha nem is realisztikusan), amit a valóságban nem. Pl. vadászgéppel repülni, vagy Lamborghinivel hasítani, stb. És igen, az atmoszférát.
2016. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem a valóságot, pontosabban SZERETNÉM, ha az ember élete nem lenne a születésétől fogva mókuskerékre vagy szenvedésre ítélve. A valóság ha nem lenne ekkora okádék a rendszer, nem lenne ilyen unalmas és egysíkú. A MI valóságunktól való elszakadás az, ami befogadhatóvá, szerethetővé, eladhatóvá teszi a játékokat. És részben ezért szeretem én is.

Sokszor jók a sztorik, szórakoztatóak a játékelemek, egyedi karaktereket találok akik lekötnek, sok mindent lehet szeretni egy játékban.

2016. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4, azért nincs pisztoly tartva a fejedhez sem. A mókuskereket, a szenvedést, az unalmasságot és egysíkúságot csak te kreálod magadnak.


Én nekem egyik sem az életem, pedig nem vagyok osztályvezető, nincsen 1 millió Ft nettó fizetésem, és nem érzem se mókuskeréknek, se unalmasnak, se szenvedésnek, stb.

2016. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!