Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 : Sziasztok, PONTOSAN...

Doki1968 kérdése:

GTA 5 : Sziasztok, PONTOSAN hogyan - hol - mikor szerezhetek rendőr egyenruhát? Megcsináltam a rendőrmotoros küldit és nem kaptam meg, nincs egyik kari szekrényében sem.

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

"Found inside safehouses for Michael and Trevor, after completing the story."


Forrás:

[link]

2016. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem értem melyik sztorit kell megcsinálni, az egész GTA 5-öt?

Vagy amit már megcsináltam azt a motoros rendőrös kocsirablást?

Kicsit csalódott vagyok, azt hittem pontosan értelmezhető egyszerű kérdést tettem fel....

Magyarul! De hát ez is több mint a semmi, csak semmit sem segített.

2016. okt. 23. 18:14
 3/6 A kérdező kommentje:

Én segítek szívesen amit tudok, kérdezzetek bátran !!!

BF, GTA, WOW bármit!!!

2016. okt. 23. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
"Found inside safehouses for Michael and Trevor, after completing the story.= Megtalálható Michael és Trevor házában miután végigjátszottad a játékot.
2016. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha jól értelmezem, a "játék" az a GTA 5, azaz az egészet végig kell játszani, a GTA 5-öt kell 100%-ra végig tolni...


Köszönöm szépen!

2016. okt. 24. 09:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Hamarabb nem lehet valahogy? Úgy szeretnék már "rendőrködni" ... Lehet én vagyok a beteg, de azért szeretem ezt a GTA 5-öt, mert azt csinálhatom benne amit az életben nem, így ki tudom ereszteni az agyamból a gőzt!
2016. okt. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!