Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes laptophoz (tekintsük...

Érdemes laptophoz (tekintsük PC-nek) kontrollert (gamepad) vásárolni?

Figyelt kérdés

a játékok, menyire támogatják ezt, és játéknak a nehézségét ez nehezíti?


Én amivel régóta játszok az a World Of Thanks eredetileg nem támogatja, de elvileg programmal megoldható, ezen kívül még mindenféle singplayers játékkal szoktam játszani. Meg majd a lol is el akarom kezdeni ( még nem játszatom vele)


Szóval ez növeli a játék nehézségi szintet vagy a játék élmény javítja?


az edigitálón néztem egy olcsóbb 5000 ft alattit.



2016. nov. 1. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A League of Legends és a World of Tanks pont az a két játék, amit tökéletesen értelmetlen kontrollerrel tolni, egyetlen meccset sem fogsz nyerni vele.

Kontrollerrel érdemes játszani:

-autós,

-sport,

-platform,

-verekedős,

-3D akció-kaland játékokat (pl. Assassin's Creed, Batman sorozat, stb.)

Az 5000 Ft-os sehonnai márkákat nem ajánlom, csak az eredeti Xbox 360-ast. Oké, drágább, de nem fogsz vele úgy járni, mint az olcsóbbal, amit megveszel, aztán ehhez se jó, az a játék sem ismeri fel, stb. Kidobott pénz, inkább gyűjts egy Xboxosra.

2016. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

várok még véleményeket, saját tapasztalatokat!!!!!


igen de most pénzben más fontosabb dolog is amire költenék pl: vezetés órák van vezeték nélküli xbox controlerem de ahoz is drága az adapter.


Menyire igaz a fenti dolgok? gyakori lehet?

2016. nov. 1. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak megerősíteni tudom, amit az első írt.
2016. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt se tudod, hogy neked milyen játékhoz lenne jó, akkor szerintem felesleges ilyet venned.


Amúgy némelyik játékot kényelmesebb és precízebb vele játszani. És igen, valamelyest javítja az élményt is. De pl. a WoT-hoz és a LoL-hoz pont nem ajánlanám. Azt már leírták, hogy kb. milyen műfajhoz ajánlott.


Kontrollert nem tudnék neked ajánlani. Nekem volt egy Logitech kontrollerem, ami 7 évig bírta, recsegett-ropogott szerencsétlen, de el voltam vele. Ezt cserélte egy xbox 360, aminek fél év után az LB gombja már szarakodott, egy év után a bal ravasz is. Most egy One kontrollerem van, remélem ebben nem kell csalódnom, mert az elődjeinél kényelmesebb.

2016. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Néhány játékot tényleg jobb kontrollertel játszani (mint pl. amiket az első írt) de noname márkát ne vegyél.

Ha nem akarod a pénzed kidobni az ablakon, akkor xboxosat veszel, mert a többit a legtöbb játék fel sem ismeri. Hidd el, tapasztalat.

2016. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak Xbox vagy PS kontroller, noname márkák soha. Befürdesz vele, aztán dobhatod ki a kukába a pénzedet.
2016. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vida Sándor ***** válasza:
71%

Én egyszer vettem egy gamepadot 8000 ft-ért, F1-hez, kb 3 hónap után elkezdett húzni az egyik irányba, hiába kalibráltam. Aztán vettem megint, kb ugyanannyiért, fél év, ugyanaz.

Aztán vettem a gyerekeknek egy M-tech márkájút 1700 ft-ért a pcx-en két éve, ütik, vágják , gyilkolják, 30* leesett, rohantak vele a madzagjánál fogva, működik, gta-ban autóznak vele.

És igen, wot-ra nem jó a gamepad.

2016. nov. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igy már reálisabban látom a dolgot. Jelenleg ezt hagyom akkor csak a fíling miatt akartam :) mindenkinek ment a zöldkéz
2016. nov. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!