Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen és melyik a legjobb...

RED_Den kérdése:

Milyen és melyik a legjobb Konzol? Melyik mit tud? Melyiket mire lehet használni a játékok lejátszásán kívül?

Figyelt kérdés
A gyerekek már rég nem hagynak békén , hogy vegyünk egy konzolt. De nem tudom eldönteni melyik lenne a legmegfelelőbb. Jó lenne a nagy TV-n vele netezni is ha már van, és persze játszani is

2016. nov. 4. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
xbox vagy playstation
2016. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

PS4, de most majd a PS4 Neo 2017 első felében várható, azt érdemes lenne megvárni.

Ha nem, akkor PS4 Pro.

2016. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az xboxot szeretem a legjobban. És majd egy Xbox one-t szeretnék venni.
2016. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Igazából itt elk ell döntenetek ,hogy régebbi vagy úajbb generáció. Ha ez megvan ,akkor epdig azt, hogy a konkurens cégeknél m iaz, amire süzkségetek van. Ezt csak ti tudjátok. Például az xbox one jobb a sportjátékok terén, míga ps4 VR-je jobb és így tovább, az exlcusive címeken át a keigészítőkig...

2016. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"PS4, de most majd a PS4 Neo 2017 első felében várható, azt érdemes lenne megvárni.

Ha nem, akkor PS4 Pro."



Te miről beszélsz? :D A PS4 Pro és a PS4 Neo egy és ugyanaz, november 10.-én fog kijönni. Nem lesz semmi 2017 első felében.

2016. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Krisipoke ***** válasza:

Nincs olyan, hogy melyik a legjobb konzol, mindegyik más miatt jó. Azt kell megnézni, hogy kinek mi a fontos.


Én pl. a Nintendo konzolokat szeretem a legjobban (vagyis a mostani generációból a Wii U), mert igaz, hogy mainstream játékok kevésbé jönnek rá, és a három közül a legkevésbé "izmos" de a Nintendo és a támogatói elképesztően tehetségesek abban, hogy maradandó, minőségi játékokat csináljanak. És ezeket egy másik konzolon sem lehet elérni. Számomra például sokkal érdekesebb vagy fontosabb, hogy a művészi kreativitás és az időtállóság legyen a grafikában, mint a valóság majmolása, illetve nem feltétlenül kell mindig erőszak és káromkodás egy játékba ahhoz, hogy jó legyen, sőt. Persze Wii U-ra is vannak ilyenek, de ha valakinek ez az elsődleges, akkor jobb, ha más konzolt választ.


Nem tudom, hogy a gyerekek milyen idős korban vannak, de ha most van ez az "ez ciki, az ciki" korszak, akkor lehet, hogy egy PS4 vagy XBOne jobb lenne nekik, mert azokra van a legújabb Fifa meg Call of Duty.

2016. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

... Elosszor is el kell gondolkoznod par dolgon..

1.) Ostoba vagy? Szerintem nem... Rendelkezel egy ertelmes felnott ember inteligenciajaval? Szerintem igen.

Akkor meg meg se forduljona fejedbe koznolt venni az isten szerelmere. Most melgprobalom reszletesel elmagyarzni mekkora ostobasagot csinalsz ha konzolt veszel.

A konzolnak javareszt 1 funkcioja van hogy jatsz rajta se tobb se kevesebb.. jolvan az uj generacios konzolokon fel tudsz menni a bongeszore... amineka fajtajat amugy nem t evalasztod ki hogy netezhess.... sok sikert hozza kontrollerrel. Szoval a konzol 1 dologra let teremtve hogy jatekokat futtass rajta... de meg abban sem jo.... Az isten adta uj generacios konzolok manapsag ps4 xbone gyengek.. hogy mennyire? nagyon teszem azt egy uj jatekot pls witcher 3 ami elegge igenyes egy xbox 1 720p 30-21 fps ben futtat. ami gyalazat. ne is emlitsem hogy ugyebar havonta fizetned kell az online szolgaltatasaikert ami tomoren annyit tesz hogy fizetned kell azert hogy a sajat internetkapcsolatodat hasznalhasd a konzolon is... felhaborito ha engem kerdezel.. es persze minden jatek amit veszel ra 50% annyiba kerul mintha pc re venned. szoval ha van egy kis eszed.. jobban utanna nezela temanak epitesz epittetsz vagy veszel egy jo pc-t nem sokkal dragabb mint egy konzol. vegyuk egy 800 euros pc-t ami minden tekintetben job minta konzolok erosebb sokkal. midnent tudsdsz rajta csinalni amit cask akarsz midnent amire egy pc kepes lassuk be ez sokkalt tob mint amit a konzol tud ugyanugy ra tudod kotni a tv-d re hdmi kabellel. ugyanugy bele tudsz kotni kontrollert. es mint emlitettem nem is sokkal dragabb szamoljunk egy kicsit. egy uj konzol 400 E mi egy 800 E pc-t akarunk venni. vegyuk azt h kb 6 evig fogod hasznalni az kb 6x50/60 euro az evi dij hogy hasznalhasd a sajat interneted a konzolodon. az mar mindjart 300E plussz. midnjar 700 euronal jarunk ami szinte annyi mint a job pc... szoval ha belegondoslz szarabb szerkezetet veszel dragabban... ha konzolt veszel. Es meg a jatekok arat nem szamoltam bele ami szintet 50% al dragabb. ha esetleg akarsz meg reszleteket amit nem ilyen hablatyba irok le kapkodva irj ram

2016. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"szamoljunk egy kicsit. egy uj konzol 400 E" 400 euró maximum akkor ha Zambiából rendeled meg, a sima PS4 újonnan 75 ezer forint már csak, ami kevesebb mint 250 euró.
2016. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
oke en azzal az arral szamoltam amivel kijott... bt meg mindig ottvan az evente +50E meg a jatekonkenti +20E amugymeg felneztem googlere ps4 arak es 75 be cask hasznaltat talaltam... 50-75 hasztalt 110-120 uj
2016. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]



A közelgő Black Friday miatt felvitték az árát, múlt héten még 76 volt, ott van alul a statisztika.

2016. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!