Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben hogy lehet több...

Sims 4-ben hogy lehet több városom? Eredetileg csak 2 van. Vannak már kiegészítők hozzá? Szerintetek a medence és a tipegő kor későbbiekben bekerül?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 12:19
 1/7 Nono8 ***** válasza:
Hogy erted hogy varos??Mint get to gedher(boccs ha rosszul irtam)??
2016. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy város,ugye ahová tudsz költözni,vannak házak mint pl.nekem csak kettő van vmi Oasis Sring meg még egy. Láttam vidiket és van akinek több van.:/
2016. nov. 13. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az újabb városok más-más kiegészítőkkel kerülnek a játékba.

Medence már most van a Sims 4-ben, egy frissítéssel adták ki azt hiszem... Tipegők a most megjelent kiegészítővel sem érkeztek, igaz, eddig nem is jött ki olyan csomag ami a családra helyezte volna a hangsúlyt (mint pl a Sims 3-ban a Nemzedékek kiegészítő). Remélhetőleg később megjelennek a tipegők is a játék folyamán. :)

2016. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van már kiegészítő hozzá, nekem jelenleg három városom van és nálam van medence is, bár az lehet a kiegészítővel együtt volt szintén, mivel mióta elkezdtem játszani néhány hónapja, már akkor volt. A tipegő kort viszont nem tudom. :|
2016. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Medence már kb. ezer éve van a Sims 4-ben, még a legelső frissítések egyikében berakták.

Tipegők szerintem nem lesznek.

A legújabb (City living) (és persze az előzőekkel) kiegészítővel együtt most már 6 város van a Sims 4-ben. (Oasis Spring, Newcrest, Windenburg, San Myshuno, Willow Creek és Magnolia Promenade) + Granite Falls, de ott élni nem lehet, csak kirándulni.


Úgy lehet több városod, hogy megveszed/letöltöd a kiegészítőket, frissítéseket.


(Amúgy ezen: "Vannak már kiegészítők hozzá? " jót nevettem :D Már kétéves a játék, jóhogy vannak hozzá már kiegészítők)

2016. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak mostantól tipegők is!
2017. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azóta tudja mindenki utolsó :D
2017. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!