Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem sikerül Minecraft...

Miért nem sikerül Minecraft Windows 10 Edition-ben csatlakozni saját szerveremre? [Bővebben lent! ]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lényegében az lenne a gondom/problémám, hogy készítettem egy PocketMine szervert a gépemen és localhost-on futtatom.

Telefonról (Minecraft Pocket Edition segítségével) sikerül csatlakoznom a szerverre és úgy rendben is van minden, viszont ha a gépemről (Minecraft Windows 10 Edition segítségével) próbálok felcsatlakozni a szerverre, akkor egy kis várakozás után azt az üzenetet kapom, hogy "Unable to connect to world".

(Verziószámra mindig odafigyelek, tehát azzal nem lehet baj és próbáltam a tűzfalat megnyitni, de akkor sem sikerült csatlakozni.)

[Az interneten is utánna néztem, természetesen, de ott sem találtam semmi értelmes dolgot.]

Ja... és a .phar tipusai, amelyeket eddig használtam már: PocketMine, genisys, Hydracon.


Ha valaki tud erre a problémára megoldást, vagy csak van egy tippje, amelyet kilehetne próbálni, akkor kérem, hogy az a személy írjon!


Válaszokat előre is köszönöm! ;)



2016. nov. 14. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez PocketMine szerver. Pocked Edition ra készült nem Win 10 edition ra
2016. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!