Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tanácsoltok játékszoftver...

Mit tanácsoltok játékszoftver vásárlás terén?

Figyelt kérdés

Szóval karácsonyra két játék között nem tudok dönteni, a Battlefield 1 és a Call of Duty: Infinite Warfare között.


Igazából a Call of Duty érdekel jobban, nagyon-nagyon tetszik a Single része, és az új sci-fi környezet, majdnem minden nap nézek róla videókat, olvasok róla híreket, meg nézegetem gépigény.hu a hozzászólásokat, meg nagyon hasonlít az Advanced Warfare-hoz, és az nekem nagyon tetszett.


A Battlefield 1 sem rossz, jó a 1.világháborús skin, meg a grafika, de igazából csak azért érdekelne mert 2016-ban nagyon kevés AAA+ címet adtak ki, és DENUVO védelemmel van ellátva.


Szóval a következő "elképzelt" párbeszéd játszódik le a fejembe:

- Haver csak az egyikre van pénzed, és úgyis csak a Single része érdekel, és mivel a Battlefield 1 Denuvo-s ezért azt kell venned, a másikat meg húzd le április környékén torrent oldalról.

- De haver, én azt hallottam a Call of Duty nagyon bugos, és optimalizálatlan lett, szóval attól félek hogy nem fogják torrentre a javított változatot feltölteni, és azt is hallottam hogy most az utolsó COD Patch óta sokkal jobb lett az optimalizáció, így ha eredetiben a Codot veszem, megkapom hozzá a javításokat is Steam-on keresztül, és nagyobb eséllyel fog menni a gépeden. (Sapphire R7 260X 2GB szeretném játszani Full HD-ba LOw-mediumon 45-60 FPS-el legalább)

- Haver ne legyél hülye!! Meg akarsz venni egy olyan játékot ami nincs is Denuvo védelemmel ellátva.... így a Battlefield 1-et kell vegyed, mert ahhoz szinte biztos hogy nem lesz törés.


U.i: Április hónapot azért emlegettem mert akkor megyek Magyarországra, és jelenleg Németországba vagyok, ott meg nem lehet Torrentezni. És jelenleg szüleim nyakig úsznak Német banki adóságba. Szóval csak az egyik játékra telik.


Tudtok adni tanácsot??


2016. nov. 18. 03:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A Battlefield 1-et. A patcheket is felszoktak tenni torrentre, vagy akar alapbol integralva van. De azt megnezted, hogy az a kartya vinne-e ezeket a jatekokat?
2016. nov. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Varnek fel evet is megvennem mindkettot 20 euroert darabonkent.
2016. nov. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Titanfall 2-t, gondolkodás nélkül. Kilométereket ver mindkét említett címre.
2016. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se venném emg most őket. Cod engem sehogy se érdekel, de Bf1-et 40€-ért kizárt.
2016. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Igazából a Call of Duty érdekel jobban, nagyon-nagyon tetszik a Single része, és az új sci-fi környezet, majdnem minden nap nézek róla videókat, olvasok róla híreket, meg nézegetem gépigény.hu a hozzászólásokat, meg nagyon hasonlít az Advanced Warfare-hoz, és az nekem nagyon tetszett."


"A Battlefield 1 sem rossz, jó a 1.világháborús skin, meg a grafika, de igazából csak azért érdekelne mert 2016-ban nagyon kevés AAA+ címet adtak ki, és DENUVO védelemmel van ellátva."


Tehát az egyikbe bele vagy szeretve, a másik meg csak nem rossz, és az szól mellette, hogy nem lehet letorrentezni? Vedd meg a COD-ot, kapsz hozzá támogatást, és később nem fogod a fejed fogni, hogy nagyon tetszene, csak játszhatatlan. A másik játékot is leárazzák előbb-utóbb.


Én is veszek, akár GOG-os játékokat is, pedig azokat tényleg a megjelenés napján már ezrektől lehet tölteni.

2016. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

BF 1-et ajánlanám az IW az egy szar.


Am lehet torrentezni németböl is csak VPN kell hozzá.

DE ha annyira kell az IW kérd meg v mi magyar haverod h szedje le neked és TeamViewer-en átküldi kész.


Azt nem rögzítik h miket küldtek át. DE ha mégis átnevezi az ISO-t mondjuk nagyi lekvár receptjei 25-re és kész. Azt h mi van a fájlban valójában azt senki se tudja ellenőrizni.

2016. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!