Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dishonored 1 xbox 360-on...

A Dishonored 1 xbox 360-on régebben ingyenes gold játék volt és leszedtem. Mostanság újra le akartam tölteni, de valamiért mindig mikor befejezné a letöltés újra indul és direkt megnéztem, hogy még harmadjára is. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy leállítod a letöltést és kitörlöd az ideglenes fájlt amit csinál (egy nagy narancssárga körben felkiáltójel szokott lenni a mappa és a lista legalján van). Ezután indítsd újra a gépet és kezd el a letöltést az elejéről.
2016. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszönöm!
2016. nov. 22. 08:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem segített amit tanácsoltál
2016. nov. 22. 10:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm mégegyszer
2016. nov. 22. 10:21
 5/6 anonim válasza:
Ki kell törölnöd az addig letöltött részeit is a játéknak. Beállítások / Tárhely / Játékok / és ott lesz egy Dishonored nevű előző válaszoló által is leírt sárga körben lévő felkiáltó jel. Azzal mást nem is tudsz tenni, csak kitörölni. Ezután próbáld, én az AC4-et nem tudtam letölteni, miután ezt megcsináltam jó volt.
2016. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtettem azt is persze kitöröltem az ott maradt felbeszakított dishonoredet!
2016. dec. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!