Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Trainstation-ben hogy lehet...

Trainstation-ben hogy lehet elérni a dízelizációt?

Figyelt kérdés

már majdnem 35-ös szintű vagyok, mégis csak gőzmozdonyokat enged, nem tudok dízelmozdonyt venni


mit kell csinálni hogy sikerüljön?



2016. dec. 13. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
érdekesség: a "gőzös" szó helyett a kulcsszavakban "vasaló" van, nem tudom miért cserélte le :D
2016. dec. 13. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a gőzös vasaló miatt.
2016. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A 25. Szint elérése után lehet megvásárolni a boltban a bővitéseknél. Mindössze 5 000 üzemanyag kell hozzá. De ha a dízeleket egyből szeretnéd használni akkor vedd figyelembe, hogy üzemanyaggal müködnek. A villamosítást ugyanitt tudod megvenni 10 000 urániumért. És ezen járművek pedig urániummal mennek. A többit még én sem tudom. Jelenleg 48-as szintü vagyok.
2021. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha elérted a 25. szintet és gyűjtöttél 5000 üzemenyagot, akkor lépj be a boltba és keress rá arra, hogy dízel! Akkor kifog dobni egy motort. Azt vedd meg! És kész! A többit Én sem tudom,mert jelenleg 27. szintű vagyok!!
dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!