Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mystic Messenger fanfiction?...

Mystic Messenger fanfiction? Lenne rá igény?

Figyelt kérdés
A kérdés nagyjából magába foglalja a lényeget. :) Nemrég elkezdtem dolgozni egy folytatásos sorozaton, és szívesen publikálnám, ha érdekelne valakit. Azonban nem tudom, merre kereshetnék olvasókat, mivel tudtommal legalább is, elég kicsi a magyar fandom. Valakit esetleg itt érdekelne, vagy tud olyan oldalt, ahol akadna pár rajongó? :)

2016. dec. 30. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miről szólna? Csak úgy nagy vonalakban... Egyébként ha igényesen van megírva, akkor engem érdekel, és szerintem nem én vagyok az egyetlen. ^-^
2016. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Párosítást tekintve egy Zen x OC(saját karakter)x Unknown történet lenne, műfajilag pedig romantikus dráma.

Már több, mint egy év telt el azóta, hogy Yeon egy rejtélyes Hackernek köszönhetően az RFA tagja, hosszas unszolás után pedig legjobb barátja, Zen menedzsere lett. Azóta élete nem is lehetne zűrösebb, egy feltörekvő sztárral és annak több száz rajongójával oldalán. A sors mégis bonyolít helyzetén, mikor akarata ellenére láthatólag viszonzatlan érzéseket kezd táplálni a színész iránt. Ha ez nem nem lenne elég, Unknown olyan sok idő után ismét felveszi vele a kapcsolatot.


(Elnézést, nem vagyok túl jó tartalom írásában)

Persze több történetet is tervezek, más karakterekkel. Esetleg, ha érdekelne, készíthetek egy oldalt, ahova feltölthetném. :)

A minőségről pedig... állítólag nem írok olyan rosszul, bár erről nem tudok bővebben nyilatkozni. Minden munkámmal kapcsolatban megpróbálom a maximumot hozni.

2016. dec. 30. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
A leírás alapján tetszik, mindenképp linkeld be, ha megcsinálod a blogot. Rám számíthatsz olvasóként. :)
2016. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 KaMamber. ***** válasza:

Már sok képet láttam a Mystic Messengerel kapcsolatban és nagyon érdekelt is szóval olvasóként rám is számíthatsz (ha belinkeled) de sajnos nem tudok ilyen oldalról,emberről.

Egyébként ez nem egy játék mert én egész eddig azt hittem?

2016. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! :) Bár a dizájn nem lett a legszebb, remélem a történet elnyeri valakinek a tetszését.


[link]



Utolsó hozzászóló, de ez egy androidos otomeo játék. Röviden bekerülsz egy chatszobába, ahol egy társaság tagjaival beszélgethetsz, a későbbiekben pedig össze lehet jönni az általad kiválasztott karakterrel. Ha felkeltette a figyelmed, akkor én csak ajánlani tudom. Már alapból a beszélgetések szórakoztatóak, a történetről, háttértörténetekről nem is beszélve. :)

2016. dec. 31. 21:00
 6/13 KaMamber. ***** válasza:

És ezt te találtad ki????

Volt egy alap játék támadt egy ötleted és bumm!!! Egyértelmüen tehetséges vagy és hogyha...esetleg még valami kipattana a fejedből én nem bánnám ha leírnád söt nagyon boldog lennék (persze csak ha van időd, néha írhatnál még ilyet)

Ja és köszi nekem tetszett!!!!

2017. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Őszintén, kezdtem aggódni, hogy borzalmas lett. Elég rég tettem közzé bármilyen írást is.

Nos, a karakterek és az "univerzum" kivételével igen. Bár most még elég kezdetleges a történet. Remélem a későbbiekben is elnyeri majd a tetszésed. :)

A többi történetről szólva pedig... megpróbálok minél többször, többet írni. Van még pár ötletem, amit szeretnék gépre vinni.

Megtiszteltetés lenne, ha olvasnál, esetleg néha elmondanád a véleményedet, hogy fejlődhessek.

Még egyszer köszönöm, és Boldog Új Évet! :)

2017. jan. 3. 21:09
 8/13 KaMamber. ***** válasza:

Mindenképp látni szeretném az írásaid!!!

És boldog új évet neked is:D

2017. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 KaMamber. ***** válasza:

Váó ez egyre jobb!!!

Tetszik,ahogy megcsináltad a chat szobás jeleneteket és ennek az"ismeretlen" nevű palinak a megjelenése nagyon kíváncsivá tett

Várom a folytatást,KÖSZI!!!

2017. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úristen, de jó! Folytasd, folytasd, az örökkévalóságig!
2017. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!