Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Citizen mennyire...

Gergely006 kérdése:

A Star Citizen mennyire ingyenes? Hogyan lehet ezzel az állítólag "Ingyenes MMO" űrhajós játékkal játszani? Vagy legalább letölteni?

Figyelt kérdés
Én akárhogy néztem pénzért tudok venni űrhajót(valódi pénzért), és nem tudom letölteni, hisz azt kéri a játék hogy vegyek elötte egy űrhajót(pénzért, ami olyan mintha a játékot venném meg) és amúgy is nagyon drágák ezek a hajók(a jobb fajta)...

#ingyen #MMO #Free-to play
2017. jan. 3. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Még csak alfa verziós egyébként és nem, nem ingyenes.


"You can join Star Citizen by purchasing a Star Citizen ‘starter pack.’ Every starter pack includes an in-game ship ready for you to fly and access to all currently available game modules."


[link]


"How do I play?" rész.


Gondolom úgy értik, hogy ingyenes, hogy nem havidíjas.

2017. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!
2017. jan. 3. 20:21
 3/7 A kérdező kommentje:
És mivan azzal ha kapsz ingyenes hajót?
2017. jan. 3. 20:22
 4/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Milyen ingyenes hajóra gondolsz?
2017. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
reednem code
2017. jan. 13. 22:31
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Amd kuponból amennyire tudom csak hajót kapsz, meg kell venni a játékot mellé hogy játszhass. Sq42 single (ebből nem publikus még semmi) starcitizen multi (ez a nagyon alfa szóval elbohockodni lehet vele, de sok tartalomra ne számíts)
2017. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jan. 30. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!