Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tekken nevű játékkal kapcsol...

A Tekken nevű játékkal kapcsolatban valaki megtudná magyarázni nekem ezeket?

Figyelt kérdés
Igazából elég sok mindent megszeretnék tudni. A 3. 4. 5.-el játszottam eddig de mivel nem tudok angolul, nagyon sok mindent nem értek. Keveset tudok a történetéről. Kezdjük ott hogy Heihachi miért is utálta Kazuya-t? Gyerekkorában ledobta őt egy szakadékba, azt hogy élte túl? Aztán később hogy jöttek össze Jun-nal? Aztán valahogy Kazuya megint meghalt, mibe halt bele? Aztán hogy jött mégis vissza? És Jin miért utálja őt? És ha Kazuya szerette Jun-t akkor miért nem szereti Jint? Aztán, Jin és Xiaoyu( ő a kedvenc karakterem) hogy ismerkedtek meg? Úgy tudom ők közel állnak egymáshoz. Hogy lettek ilyen jó barátok? És Xaouyu miért kedveli Heihachit? Kazuyat pedig utálja. És visszatérve, ez az ördögi gén hogy került Kazuyaba és Jin-be? Sajnos egyik szereplőnek se tudok sokat háttértörténetéről, de ők érdekelnek legjobban. És még annyi hogy a tekken tag tournament meg a tekken vs street fighter és hasonló "különkiadások" amik azokban történnek az kapcsolódik az eredeti sztorihoz? Bocsánat, tudom nagyon sokat kérdeztem, de sok oldalt megnéztem már és sehol se írják le ilyen részletesen a történteket. Ha valaki tud olyan magyar oldalt ahol ezek többsége le van írva annak is örülnék. Vagy csak ha néhány kérdésre válaszolnátok. Köszönöm

#játék #történet #Tekken #Xiaoyu Ling #Heihachi
2017. jan. 3. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Heihachi utálja kazuyát mert azt hitte gyenge és ledobta egy hegyről, gondolva ha erős akkor túl éli, valahogy túléli azt nem mutatják, hogyan Jun azt hiszem, úg ismeri meg kazuyát, hogy egy állatvédő szervezetnek dolgozott és érzett egy különleges erőt ami kazuyáé volt,Jin azért utálja gondolom, mert nem volt ott megvédeni az anyját,Xiaoyu meg jin a mishima zaibatsuban ismerkednek meg, Gondolom azért kedveli heihachit mert otthont adott neki,? Az ördögi vér nem csak kazuyába meg jinbe van hanem a mishimákba az egy öröklődő gén,Heihachi azért is utálja kazuyát mert riválist lát benne.
2017. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elrontottam, A devil gén heihachi feleségének volt, és onnan öröklődik
2017. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. ápr. 28. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!