Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 ba hogyan tudok a...

Sims 3 ba hogyan tudok a babákra ruhát adni? Ha nincs meg MesterController akkor van esélyem hogy ruhába születik meg? Kárt tesz a játékba?

Figyelt kérdés
sok videóba láttam és nagyon cuki:3

#Sims #Sims 3 #sims3 babaruha
2017. jan. 7. 09:25
 1/5 anonim válasza:

Csecsemőnek csak pólyája van és ruhát nem lehet rá adni, csak a tipegőkre, ott meg valahogy a szekrényhez kell vinni, vagy egy felnőttel rákattintassz, most így nem tudom. MasterController nem tesz kárt a játékban, legalábbis nekem nem csinált, de ezzel sem tudsz a csecsemőkre ruhát adni, mert mint írtam, csak pólyában lehetnek!

Remélem tudtam segíteni! :)

2017. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de lehet csecsemőkre valahogy!!!asszem hogy le kell tölteni TSR ből meg valami mappába berakni..és ha születik random lesz rajta valamelyik..de ha megvan a MesterController ugyanúgy lehet ruhátmódositani mint a tipegőknél.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=QGu0JTqH_r8

2017. jan. 8. 13:35
 3/5 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hogy kell berakni... :(
2017. jan. 8. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy,ahogy a többi egyedi tartalmat?
2017. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet rájuk rakni, csak nem tudom hogy. Azt hiszem megszületése után kell őket szerkeszteni a master controller-en keresztül... Nézz róla angol videót, abban biztosan megmutatják, hogy kell.
2017. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!