Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is egyre kiegyensú...

Szerintetek is egyre kiegyensúlyozattlanabbak World of Tanks-ben a normál csaták?

Figyelt kérdés

A WoT megjelenése óta játszok vele X-es tierig, tehát van viszonyítási alapom.

Jó néhány évig ez nem volt jellemző, de mostanában az megy, hogy 15 : 2v.3v.4v.5v.6v.7-re nyer, ergo veszít az egyik-másik csapat. Ezzel a tiszta játékélményt veszik el a játékosoktól, vagyis az MM full tropa a játékban és akkor még nagyon konszolidáltan fogalmaztam. Nem csak, hogy nincs a vesztes csapatban lévőknek semmilyen pozitív játékélménye, még a nyerő csapat csatája is csak arról szól, hogy lerohanja a másikat és akinek valamivel mobilisebb tankja van az kapásból előnybe került. Persze ez maptól is függ, van amikor az rontja el a csatát, hogy az egyik csapat tele van gold-noobokkal, megveszik a prémium tankot/cuccot/felszerelést, de játszani nem tudnak, így csak a csapat hátrányára vannak (és van amikor egy csapaton belül 5-6 ilyen játékos is összegyűlik).

V-ös tiertől felfele már mindenhol elég érezhetően jelen van ez a probléma, egészen tier X-ig. Gondolom ezt nem csak én vettem észre, ezért is akarják majd bevezetni az ígérgetett nagy balance patch-t. Nem tudom, hogy pontosan mikor jön, de már így is rengeteget késtek vele. Lesz benne egy teljesen új MM motor illetve az arty-k és light tankok szerepkörének megváltoztatása, kiegyensúlyozása. Szerintem nagyon ráfér ez már a játékra, de reméljük, hogy jó irányba sül el.

Nektek mi erről az egész témáról a véleményetek?



2017. jan. 16. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Mar reg World of Rng-re kellett volna atnevezni a jatekot. Ez az egyik ok amiert mar reg otthagytam.
2017. jan. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak napok, amikor RNG semmit nem enged, akkor tényleg ott kell hagyni a csába' arra a napra, másik napon meg minden betalál. Ugyanígy az, hogy hova dob be, full piros csapatba, ellened meg csupa sötétzöld, egyenlő esélyek. Vagy amikor ellened rak be úgy sorozatosan hogy nálatok nincs heavy, mindenki piros az enemynél meg van vagy 4 heavy tele zölddel :D

Én szeretek artival is nyomulni, de higgyétek el, azt is visszavették már. Nem sebez akkorákat, mint régen. A sebzett tanktól "levesz" pl 800at, nekem meg volt hogy ugyanennyi sebzésnél 45 HP-t írt damage-nek, és nem lőtte más csak én! Sokszor volt már ez. Meg telibetalálja, és akkor "that was close" és 18-as sebzés :D

De pl vannak olyan napok is, hogy működne a játék, de az hogy egy OI Exp.-nek oldalirányban megy a pz 1C, és a pz 1 C-t nem üti át kb 15-20 méteres távolságról azért az is durva :D

Vannak sz-r napjai a játéknak. Egy hétből kb 4 nap, és 3 nap ami jó. :D Úgy fel tud húzni komolyan :D De látom, hogy nem csak én vagyok benne mert sokan szidják angolul is az rng-t és az MM-et.

2017. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de engem tegnap 1 lövéssel lőtt ki IS-3-mal (1500HP) egy G.W. Tiger E100.


Egyébként ja, teljesen egyet értek veletek

2017. jan. 17. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
En osszessegeben elegedett vagyok a jatekall. Rng vel nincs bajom, kell a valtozatossag a jatekba, ne mindig 750 et sebezzen a 750 alfas loveged, ne mindig a celkereszt kozepere szalljon a lovedek, tul kiszamithato, egysiku lenne a jatek. A mm kicsit mar mas teszta, na azon lehetne boven valtoztatni, a kedvencem mikor enemynel himmelsdorfon 2x tobb nehez tankjuk van, na az instant vereseg. Artykbol max 2 ot enegedelyeznek csapatonkent, alfajukat min 25% al visszavennem. Uj "elit" szerver kene (eu3) ahova csak 1k+ wn8 al lehetne belepni. Nehez tankoknak +- 1 mm kellene, merz pl egy caernarvonnal mit kezdesz tier 10 ben? Nehez tankok javareszt a panceljukrol szolnak. Ha egy 6os nehezet felrak 8 ba sokra nem megy vele, vagy ha egy nyolcast tier 10 be...
2017. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Így van. Az RNG-vel szerintem sincs akkora baj, inkább az MM-mel.
2017. jan. 17. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez az egész csak arról szól, hogy mit látsz bele. Szerintem a játék most sem kiegyensúlyozatlan, egyszerűen csak gondolkozni - pozicionálni - kell tudni. Persze, van amikor ez sem segít, ez már csak ilyen. De hidd el, ha jó játékos vagy az a statodon meglátszik majd, akkor is, ha balkukkereket kapsz magad mellé.
2017. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A matchmakinggel nekem nem is az a gondom hogy rossz a tank kategória és tier elosztás hanem hogy alig van pálya! Csütörtökön este 10 csatából 7szer!!! Prohorovkán vagy Fiery Salienten mentem, hát had ne mondjam el mekkora rakás szar mindkét pálya egy heavynek.
2017. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veled. Én is heavy párti vagyok, és az a tapasztalatom, hogy a Prokhorovka, Karelia, Erlenberg, Sand River, (esetenként Himmelsdorf) mapeketől nem tud elszakadni az MM. Persze néha belekerül másik térkép is, de úgy jó 80%-ban ezekre szokott osztani. Egyébként azt figyeltem meg, hogy ez tiertől és típustól függően is változik valamennyire (szerencsére).


A másik ami a térképekkel kapcsolatos és nem értem, hogy mi a jó ég készteti a fejlesztőket arra, hogy jó pályákat vegyenek ki. Azt megértem, hogy kivágták pl. a Dragon Ridge-t, a Komarin-t, illetve a Province-t és a South Coast-ot, de könyörgöm arra mi szükség volt, hogy kivegyék pl. a Port-ot vagy a Pearl River-t?

A másik, hogy bezzeg a te általad említett Prokhorovkából is kettő van (sz*r map), viszont a jó kis Ruinberg másolatot (Ruinberg on fire ha jól emlékszem) kivették.

2017. jan. 21. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
South Coastot én szerettem,amúgy most is két Ruinberg van, a sima meg a Winterberg. Himmelsdorfot meg szeretem szóval az jöhet de a kedvencem az Ensk,amire sajnos ritkán dob. :(
2017. jan. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg. Na mindegy, abból a mapból hármat is el tudnék viselni.
2017. jan. 25. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!