Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol elise megéri?

Lol elise megéri?

Figyelt kérdés

Ti milyennek tatrtjátok ezt a hőst mennyire jó?

Megéri ? (Légyszíves csak akkor válaszolj ha van tapasztalatod )



2017. jan. 19. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon rossz jelenleg.
2017. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napokban Én is kikaptam vele.Amúgy szerintem jó karakter.
2017. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán játszom vele, de szeretem ha a csapatban van, mert elég sok mindent tud csinálni, jók a gankjei :D


De szerintem se a legjobb most. Főleg, hogy a tankok megint dominálnak, lehet, hogy érdemesebb mást választani.

2017. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elise teljesen jó, kb egy éve top tier jungler profi szinten és elég régóta nem nyúltak hozzá, szóval sztem semmi alapja nincs ennek a "jelenleg gyenge" szövegnek. Kicsit nehezebb megtanulni a 2 formája miatt, de nekem a legjátszottabb junglerem, csak ajánlani tudom.
2017. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Profi szinten egyáltalán nem meta és nem a profi szintből kell kiindulni, ha csak nem competitív játékos vagy komoly csapattal. Plat fölött jelenleg 46,5% a win rateje, a soloq tier listek alján helyezkedik el. Szóval ez aza alapja a kijelentésemnek. Ezen felülminden jó ha beleölsz egy rakat időt,de a soloq tier list az alapján osztályoz,hogy melyikkel haladsz a legkönnyebben, rövid idő után. Ismerek olyat aki jelenleg is jó nida junglevel, holott ő a legrosszabb jungler jelenleg.
2017. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De igen, profi szinten meta :D Rengar most insta ban, de utána Elise, Kha, Lee és Rek'sai most kb egyenlően erős.

Abban van valami, hogy nem a profikat kell majmolni, de mégis, ha a világ (elvileg) legjobbjai erősnek tartanak egy champet, akkor arra szerintem kicsit túlzás azt mondani, hogy "nagyon rossz". A soloQ winrate-et nem nagyon figyelem, persze, az is nyilván elmond valamit egy hősről, de az is bele játszik a dologba, hogy Elise egy viszonylag nehezebb karakter. De logikusan belegondolva, nem változtattak rajta semmit viszonylag régóta, jó az early clearje, egésséges tud maradni, ami miatt az early gankjei is eléggé ott vannak. Teljesen jó szerintem.

2017. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csak az számít,hogy mit változtatnak egy karakteren, hanem a meta változása. Emlékszel mikor a profiknál lulu mid volta meta? Nagyon erős volt, soloq-ban meg kb adhattad fel, mert szintén egy csapat orientált hős. Vannak karakterek amik csak akkor jók solo-ban ha piszok erősek vagy ha kifogod a csapatot. Elise akkor volt jó,mikor kedvezett neki a meta és egy kicsit erősebb is volt. Jelenleg nagyon sok múlik a teamen.


Nézzük a soloq meta junglereket:

Heca, bemegy megöl kb bármit és ki is tud jönni.

Kha, szintén. Kevésbé tankos viszont 1comboból eltüntet kb bárkit.

Nocturne. Ulti,fear, spell shield,idővel 3 spell shield is az edge of night alap item és a banshee szituáció függően jó lehet. a lényeg,hogy ha elnyomja az ultit akkor az egy instant kill és jó eséllyel ki is jut

Shyvana, tankos, hatalmas dmg, elfutni nem lehet előle a mov.speed buffnak köszönhetően

Rengar, hatlamas burst még a nerf után is, ő nem fut el,mert megöl mindenkit hála annak,hogy a q-ból aoe lett és még dashel is vele.

....

35másik

....

Elise, Van dmg, de messze nem annyi, mint a többieknek, ráadásul nem is aoe. Ha ap-ra építed early gameben kb bárki megöl. Van 3 sebző spelled, a robbanó pókot nem bonyolult kikerülni. Van az as buff amivel az a gond, hogy lassú. Jungleben burst meta van, adc sebez, mides sebez és a support is rengeteget. Van egy stun ami skillshot és elakad a minionokban. Ha nem talál akkor kb menekülhetsz is. Ha talál akkor a stun ideje alatt van esélyed utána ha van az enemy nek bármilyen ugrása, flashe akkor elmenekül, mert a leereszkedés szintén lassú. Vagy el se menekül szimplán megöl, mert ap-ra építesz. Ha már a felemelkedés szóba jött... Csapat nélkül nem ér kb semmit, ha lassú az enemy lekövetésre jó, menekülésre nem. Egyszerűen nem tud menekülni a karakter.


Egyszerűen nem fekszik neki a burst meta. A tank meta jó volt, mert ugyebár 2 spell is hp%-ot sebez és az ellenfelek sem tüntettek el 2sec alatt. De mikor méga supportoknak is olyan sebzése van, hogy 1comboból megöli az adc-t.... Háááát... Én egyáltalán nem mondanám jó picknek, ahogy a tier listek sem. Mint mondtam, minden lehet jó pick elegendő beleölt idő után. A lényeg az ilyen tierlistknél az a haladás sebessége. A rengeteg gyakorlás viszont nem eredményez haladást csak miután belejöttél addig viszont ebből a szempontból csak vesztegetett idő.

2017. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
s6-ban ő volt a jungle god...vagyis goddess, de így s7-ben, az új jungle-el és a többi változtatással együtt már nincs a top-ban. persze, lehet még vele jól játszani, de nem véletlen, hogy már senki nem pickeli.
2017. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FonixFull válasza:

Hagyjuk már a hülyeségeket. Ne a profi tier-ből induljunk ki.. Azért nem pickelik Elise-t mert félnek a 6 Ability-től. Mentem vele 2 meccset és szétcsaptam vele mindenkit.


Ember alak: E + W + Q ++R++ Pók alak: W + Q spam. Aztán ha még mindig nem halt meg, kezdheted újból. Ha ez a combo megvan akkor verhetetlen leszel JG-be egy idő után. Én 8 killel bedaráltam egy 25 killes Xin Zhao-t, hatalmas build hátrányban.


Szóval sok sikert Elise-hez!

2017. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!