Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet ezeket Fifa 16?

Antal15 kérdése:

Hogyan lehet ezeket Fifa 16?

Figyelt kérdés
Fifa 16-tal kapcsolatban lenne pár kérdésem. Első sok embernél láttam hogy viszi a labdát és valahogy úg rúgja meg hogy mintha magát akarná indítani, ehhez mit kell lenyomni? Második hogy lehet olyan passzot adni amellyel indítok egy másik játékost de úgy hogy a labda szálljon és ne a földön guruljon közben? Végül miért kapok ultimate teamben ilyen kevés pénzt? Lehet valahogy növelni? (Playstation 4)

2017. jan. 21. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Én Ps-hez nem értek de mivel ugyan az csak mások a gombok lehet tudok segíteni mikor saját magát indítja azt én se tudom az ívelős indítás viszont talán (nem tudom pontosan) úgy van h az átívelést és az indítást megnyomod egymás után a pénzt pedig tradelésses (játékosokkal való kereskedés) könnyen meg oldhatod ha kevés pénzed van akkor csak nyiss a legolcsóbb bronz packeckből és a nagyobb ligás játékosokon lehet keresni vagy akár szerződésen/fitness/sérülés lapokon is én pls egyszer nyitottam 400zsetonos packet és 3ks silver jött belőle de amúgy rengeteg ilyen videót találhatsz neten.
2017. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!