Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Normális 3.3.5 Wotlk WoW server?

Normális 3.3.5 Wotlk WoW server?

Figyelt kérdés
Tauri Burning Blade realmon játszogatok jelenleg de sajna totál hulla a server nem játszik rajta kb senki. Frissen induló server érdekelne a leginkább.

#World of Warcraft #WoW #Wrath of the Lih King
2017. jan. 29. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a mostani kieggel tán túl casual?
2017. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
attól függ, hogy a tauris mostani kliensre vagy az eredetisre gondolsz. A legion számomra szimplán nem adott annyi élvezetet, hogy tovább fizessek érte havi 4k-t pedig a release napjátol kezdve játszottam eredetin. A panda meg a leglebutitottabb kliens az összes közül, és még emellé az egész a pandák világa körül mozog semmi változatossággal. Classic óta játszom a játékkal az összes klienset végig ütöttem minden instát/raidet bele értve, és valahogy a WoTLK fogott meg a leginkább.
2017. jan. 31. 10:52
 3/4 Csiß ***** válasza:

Warmane jónak néz ki.

[link]


Pár órát játszottam rajta tegnap,nem volt se crash se bugos quest.

2017. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már én is rátaláltam és játszom is rajta. :)
2017. jan. 31. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!