Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt szintén kezdő lány...

Van itt szintén kezdő lány lol játékos?

Figyelt kérdés

Nem régen kezdtem és nem tudok kivel játszani.

Igazából nem fontos, hogy lány legyen, de nincsen sok jó tapasztalatom a férfinemű játékosokkal. "Lány vagy, support leszel és kész". Valamint máshogy kezelnek, mint egy egy fiú játékost. Idk why.



2017. febr. 2. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Én fiú vagyok és attól mert lány a csapattárs nem küldöm supportnak. Oda megy ahova akar, én úgyis mindenes vagyok...:D
2017. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk nem is tudom, nem kell hangoztatni, hogy lány vagy?
2017. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Nem szoktam, eléggé undorítónak tartom elég sok lány játékos részéről ezt a dolgot. Így visszaolvasva úgy jön le, hogy valami femináci vagyok, de ez nem így van :D


Játék után, ha valaki bejelöl, akkor elszoktunk általában még egy pár meccsre, után a jön a beszélgetés. 'Mi a neved, hol laksz'

Hát ugye női nevem van, nem nehéz leszűrni, hogy lány vagyok. Utána jön ez. 'U're supp main, right?' 'Girls are the best supps i swear' 'Can u supp?'


Semmi bajom ezzel a role-all, de máshol komfortosabban érzem magamat.

2017. febr. 2. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozol velük? Nem is értem.

Semmi közük hozzá, személyes infókat meg nem feltétlenül kell megadni, de továbbra is létezik a block list lehetősége.


Rankednél úgyis oda mész amit megjelölsz, normálnál meg aki előbb hívja az egyik lane-t.

2017. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem csak lányokat szoktal elküldeni supportkodni, hanem kb. mindenkit. :D

Leírod neki, hogy igen, lány vagy, de nem, nem fogsz neki supportkodni, mert te más lanen jobban szeretsz játszani.

Annyi, hogy minimálisan, de azért tényleg meg kell tanulni supportkodnod majd, sose tudhatod melyik lanere kerülsz (lvl30 után van Draft módra lehetőség, ahol kiválaszthatod milyen rolet akarsz betölteni).

Ha nagyon kezdő vagy és kell minimális tanács (nem vagyok proplayer, de az alapokban tudok segíteni) akkor írj majd rám és próbálom elmagyarázni, ha valamit még nem értesz a játékban (nem, nem csajozni próbálok :D )

2017. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na az ilyen """férfiak""" annyit is érnek. Hány évesek azok akik ezt mondják? Elmúltak már legalább 14? Mert oviban meg általános iskolában van ez a viselkedés.
2017. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!