Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szidják és utálják...

Miért szidják és utálják ennyire a the divisiont?

Figyelt kérdés
Ok, hogy hozta azt a szintet amit az e3-mon meg nen olyan lett mint amilyennek akarták a készítők, de szerintem még így is nagyszerű a játék főleg ha van valaki akivel együtt kezded és fejezed a játékot. (nohomo)

2017. febr. 2. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az Ubisoftot muszáj utálni. Én már láttam ilyet az EA-vel, az Activision-el, stb. Mindegy, milyen jó játékot hoz ki az adott cég, ha éppen ők a szálka a tömeg szemében, akkor az a játék sz*r, és kész. Lásd a CoD: Infinite Warfare elleni fikahadjáratot (ami az egyik legjobb Call of Duty a sorozat történetében).
2017. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg emberfeletti teljesítmény guglizni egyet és keresni egy részletesebb kritikát?

[link]

2017. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egy kritikát olvastam el, de igazából eegyikben se szidják.
2017. febr. 2. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rossz játék, csak egyedül egy kicsit unalmas.

A 2.-es válaszoló által linkelt oldal pedig csak egy szubjektív vélemény, nem lehet következtetni belőle semmire, ráadásul elavult, mivel a játék azóta rengeteget változott, és a benne foglaltak idejét múltak.


A játékipar korcsosodásával párhuzamosan a játékostömeg is egyre hitványabb. Mindenen rinyálnak, ha valami nem tökéletes az már nem jó, egyedit és egyéniséget akarnak, de ha megkapják, az nem jó, mert nem eléggé befogadható, már akkor gyűlölnek programokat amikor azok még meg sem jelentek, rinyálnak folyamatosan még akkor is, ha semmilyen hibát nem találnak, csak épp valami nem az ő értékrendjükhöz igazódik... borzalmas picsogós, undorító tömeg lett a "gémer", többet ér a drága füles meg egér, mint maga a játék élvezete. Ez egy komor általánosítás, de teljesen reális, tessék fórum bejegyzéseket olvasni. Az is igaz hogy mindig az elégedetlen a leghangosabb, így természetesen nem mindenki egy elégedetlen bömbölőgép, tisztelet a kivételeknek.

Én a Season Passt nem szeretem pl. a Divisionben. Az Underground DLC még egész tűrhető, új missziókat kapsz pár izgalmas nehezítéssel (limitált lőszer, nincs map stb.), de a Survival olyan mintha alapból benne kellett volna lennie (mezei túlélő rendszer, kb. ennyi az újítás, ez nem DLC kategória), a legújabb DLC pedig a legalapabb, legstandardabb sima, natúr Multiplayer mód lesz, ami szinte minden multis játékban benne van. Ez nem DLC, ezért nem kellene pénzt kérni, ezek nem érik meg a pénzüket. Bár ahogy elnézem a Ubisoftos DLC-k minősége valami borzalmas degradáción megy keresztül, a Watch Dogs 2 első DLC-je (amiért pénzt kérnek!) egy sima nehézségi fokozat. Egy nehézségi fokozat bakker!

2017. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát egyik játékba se kéne dlc. Elkérnek egy játékért 60€-t + preorder + season pass + minimum 5dlc + season pass 2 + mikrotranzkció.

Ez azért már túlzás. Ráadásul, pl.: az EA amit a battlefield-el művel az gyalázat. Az alapjáték (talán) 10 multis mapot tartalmaz amik elmennek, de amint kijön a dlc abban szándékosan jobb mapok, játékmódok meg fegyverek vannak.

A Battlefront 2-t nem is emlitem. Kiadnak egy új játékot kampánnyal és több mappal meg több karakterrel. Ennyierővel kiadhatnák az elsőhöz egy frissitésben, de persze ez nem érné meg nekik. És ilyet már csinált az ea a Garden Warfare 2-vel. Ugyanaz mint az első csak kicsit több tartalommal meg roszabb mapokkal.

A Division dlc-k legalább jók, még akkor is ha az alapjátéknak is tartalmaznia kellett volna.

2017. febr. 3. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: "Hát egyik játékba se kéne dlc."


Próbáltad már a Witcher 3 DLC-it? Kilométereket vernek a legtöbb teljes játékra.

2017. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Witcher 3 DLC valóban nagyobb minőséget képvisel mint a mai átlag DLC, de az inkább a régebbi időszakok Expansion lemezéhez hasonlít, és megjelenéskor sokkal drágább is volt, több pénzért árulták. Nem igazán hasonlítható össze egy átlag 15 eurós "nehézségi fokozat" vagy "új pályák" DLC-vel.


Az új Division DLC egy sima Conquest multiplayer PVP mód lesz. Most komolyan, hogy mernek ezzel előállni, hogy kérhetnek ezért pénzt? Még a pályák se lesznek újak...

2017. febr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én kipróbáltam az új DLC-t (Division). Szórakoztató, bár azé' nem fizetnék érte.
2017. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!