Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Okos telefonokra miért nem...

Okos telefonokra miért nem gyártanak normális játékokat szerintetek?

Figyelt kérdés

Régebben a "buta" telefonokon sokkal jobbak voltak a játékok, élvezetesebbek... Most tömve van a Play áruház mindennel, de alig egy- két játékot tudok találni. Huszonéves vagyok és attól, hogy felnőttem, dolgozok, még szeretek játszani. De egyszerűen, nem találok semmi nekem valót.

Minden játék csattog, csörög, villog, robban, pörög, de az értelme az a nullához közelít... :D

Vélemény? :)



2017. febr. 15. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Javaslom a kézikonzol vásárlását, ha hordozhatón akarod tolni.
2017. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg erre van igény.
2017. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre van kereslet, sok az úgymond egyszerű ember.

A kihívások kora már lejárt, jelenleg a bankkártyával vegyél XY fizetős valutát és azzal vegyél annyi extrát amivel átviszed a pályát korszakot éljük.

2017. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a telefonos játékok casual játékosoknak készülnek, és nekik erre van igényük. Azok, akik igazából élvezik a játékokat és mondhatni ez a hobbijuk, azok vesznek egy kézikonzolt.
2017. febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!