Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfutna a For Honor ezen a...

Elfutna a For Honor ezen a laptopon?

Figyelt kérdés

Windows 7 ultimate 64-bit

intel core i5-4200H CPU @ 2.80Ghz,

8,0GB RAM

GTX-860M

SSD 128 GB



#For Honor #geforce gtx 860m
2017. febr. 16. 15:59
 1/8 anonim válasza:
Lazán elfutna, nekem rosszabb gépem van és high beállítások mellett 60+ fps el megy mindenhol. A játék jól van optimalizálva. Az már más kérdés hogy nem ajánlom hogy megvedd, Az Open Beta build csodálatos volt, gördülékeny, gyorsan reagáló, etc. Viszont rá 2 napra ahogy kiadták a játékot olyan mintha egy teljesen más játékkal játszanál. Lassú, laggos, unbalanced. Én bánom hogy megvettem, viszont képes lennék még egyszer ennyi pénzt kiadni ha vissza állítanák a béta buildet.
2017. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg vetem a játékot fel telepitetem és azt írta ki hogy gyenge a videokártyám vagy valami hiba van!! Ilyenkor mitcsináljak?
2017. febr. 18. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
mer mit ír ki?
2017. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

nyomd az összehasonlít gombot és láthatod a videokártya elég gyenge

amit az első írt hogy gyengébb gépen 60 fps-el megy az meg egy hazugság

2017. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Természetesen idejárok hazudni, az meg nagyon mérvadó hogy egy oldal mint ír ki gépigénynek, mert ugye olyan hogy optimalizálás, olyan nincs. Vegyünk csak példának egy Rustot aminek egy mikrón is el kéne futnia, mégis olyan optimalizálatlan fos hogy jobb gépeken is gond van vele. Ugyanez az Ark-al, vagy anno a Gta4-el. Ezekhez simán megvolt a gépem mégsem mentek jól.


De tessék, itt van gameplay a kérdező configjával: https://www.youtube.com/watch?v=q3rJEpWV1NM&t=350s


Bár itt csak 40-50 fps-e van, de a render scalinghoz hozzá sem nyúlt valószínűleg pedig annak a redukálásával lehet a legtöbb fps-t nyerni.

2017. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
low-on van ennyi fps,te meg azt mondtad hogy neked high-on megy 60+fpsel gyengébb gépen....
2017. febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=-esGWeqvxCE&t=24s


Itt van egy másik videó ahol mediumon van ugyanannyi fps-e mint a másiknak lowon, ahogy említettem a Render Scaling redukálása drasztikus fps növekedést eredményez. A videóban szintén nem nyúlt hozzá az illető, ha lehúzná felére legalább +20 fps-t nyerne vele szvsz.

2017. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget médium on futatom a játékot és semi gondom nincsen vele.
2017. febr. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!