Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó játékokat tudtok...

Milyen jó játékokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami olyat, aminek jó a grafikája, jól le tud foglalni, kell hozzá egy kis ügyesség. Lehetőleg ne CS:GO meg ilyesmi lövöldözős játék legyen.

2017. febr. 21. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a grafika számít. Nyilván sokat hozzáad a játékélményhez,de mégsem a legfontosabb. Például a Tera,Lineage elég erősek grafikában,de hamar rájuk lehet unni,mivel nem kidolgozott a játékmenet. Talán a Guild Wars 2,illetve a World of Warcraft az,aminek tűrhető a grafikája és a játékmenet is jó. De például a League of Legends sem rossz,igaz,az nem MMO,hanem MOBA,de jól ki van dolgozva,habár nekem személy szerint nem jön be a MOBA játékstílus,de ennek ellenére minden elismerésem. Én a fentieket már kipróbáltam és nekem a WoW tetszik a legjobban. Bár én csak törtszerveren játszok,de ettől függetlenül nagyon bejön,az új patch-csel a textúra is sokat javult,a játékmenet pedig még mindig nagyon jó. Ha autóversenyzős játék érdekel,akkor a Need for Speedet ajánlom,ha valamilyen stratégiai játék,akkor Stronghold vagy Warcraft.


Összefoglalva:


MMORPG: WoW,GW2

Autóversenyzős: NFS (mondjuk én csak ezt az egyet próbáltam ki)

MOBA: LoL,de a Dota-ról is jókat mondanak.

Stratégiai: Stronghold,Warcraft


Engem ezek kötöttek le a leginkább,és mint mondtam,ha tényleg olyan játék érdekel,ami lefoglal,akkor ne csak a grafikát nézd.

2017. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. febr. 21. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Witcher 3
2017. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Skyrim :D
2017. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!