Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kérdések a WoW-al kapcsolatban?

Kérdések a WoW-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Tudom, ezeket én is megkereshettem volna, de a telefonomon nem a legjobb az internet ezért egy évig tartana megnézni, a gépem meg most elromlott...)

-Fizetős a játék? Ha igen, csak egyszer kell megvenni, vagy elő kell rá fizetni?

-kb mekkora helyet foglal a gépen?

-nvidia geforce 950 videókártyával kb hány fps-el megy max grafikán?



2017. febr. 23. 20:37
 1/8 gnoomage ***** válasza:

-Igen, fizetős. Havonta kell fizetned érte.

-40-50 giga kb max.(nekem régebbi törtel 38 giga.)

-Ez nem egy olyan játék, ahol számit az FPS. Senkit se érdekell, itt nem tudsz menőzni hogy 300 FPS-el fut, nem is kell, hisz hülyeség itt. Bőven elfog futni, az én videókártyám is kb ebben az árkategóriában van és röhögve viszi maxon.

2017. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kieg az elsőhöz: Meg kell venni a játékot (4000 ft) ebben van 30 nap játékidő. Utána meg kell venni a legújabb kiegészítőt (ez most a Legion), ami olyan 10-12k Ft, attól függően, hol veszed. Ezek után ebayen kapsz 7000 Ft körül 60 napos játékidőt, amivel mindig feltöltöd az egyenleged.

Az FPS-hez: a WoW régi játék (2004-es), ennek megfelelően sok benne az optimalizálási hiányosság. Ezen felül ez egy MMO, tehát sokan játszanak vele. Előfordulhat, hogy 40-50 játékos van egyszerre a látómeződben, pl. raideken, ahol mindenféle effektek is vannak. Ez azt jelenti, hogy pl. a full grafikához nagyon brutális gép kell, megkockáztatom, hogy milliós összegből lehetne olyat összerakni, ami minden körülmények között ad fix 60 fps-t. HA viszont leveszed a grafikát és csak küldetéseket csinálsz 1-5 emberrel, akkor gyenge gépeken is játszható eredményt ad.

2017. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milliós gép wowra... :'D jóhülye vagy, fijam.
2017. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gnoomage ***** válasza:
Mire kellene több milliós gép?! Régebben pár éve egy tört szerveren eventen kb 100-200 player volt Stormwind-ben egy boss harc miatt és az én akkora 80-100.000-os gépem lazán vitte eléggé magas beállításokon. Pedig itt volt nem kevés harc és ugye kb 20-30 perces, egyszerre több tucat embertől folyamatos skillezés.
2017. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Régebben pár éve" - talán itt lehet a kutya elásva. A Legion egy R7 270X-en közepes beállításokon megy 60 fps-t, raidben meg 20-25-öt. És ez asztali gép, nem notebook.
2017. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Ez a több milliós gyerek... xD

Ülj le fiam egyes.

2017. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gtx760-on simán viszi a 60fps-t
2017. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Battle Chest: 4500 Ft + Game Time

Game Time 2 hónap: 7000-9000 Ft

Legion: 11.000 Ft

2017. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!