Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a vindózos...

Mi a különbség a vindózos terraria és az androidos terraria között?

Figyelt kérdés
Például az androidos terrariába mik nincsenek benne? Mennyire van lemaradva a vindozostól?

2017. febr. 25. 02:19
 1/2 anonim ***** válasza:

(windows)

Ha ismered a verzió számokat akkor elmondom.

A gépi terraria már az 1.3-asnál tart amibe már van expert mode is nem csak hard mode. Asszem ugy 500 ujj ellenség több anyag, meg +2 ujj főboss.

Ellenben az androidos terraria az csak az 1.2-esnél jár ez az 1 verziószám kicsinek tűnik mégis sok lemaradást nyujt..ugyhogy igen amig más játékoknál inkább az androidos verziót viszik fel a gépi verzióra itt nemígy van.. (Egybknt már kb annyit foglalkoznak a gyártók a terráriával hogy 0. Valentin naponis csak az ikonképet cserélték le már megörültem hogy ujj verzio közbemeg :D

Ugyhogy ezmég semmi lemaradás mert most a gyártók a windowsos terrariára szálltak rá nemis értem.

Remélem segítettem :)

2017. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és rengeteg új fegyver és a világ kiterjesztés is..lehet hatalmas világotis generálni (nemajánlott)

Kb szárnyal a pája eggyik felêböl elindulva kb 5 perc a másik vêgéig..ês ez szárnyal.

2017. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!