Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismer valaki érintőképernyőn...

Ismer valaki érintőképernyőn (touchscreen) jól játszható - és ingyenes - játékot?

Figyelt kérdés

Munkám révén az elkövetkező 2 hónapban elég sokat kell majd utaznom. (nem én vezetek)

Utazás közben javarészt a munkámhoz tartozó doksikat olvasgatok, de néha-néha ráunok, s akkor jól esne előkapni a tabletet valami egyszerűbb, de azért nem túl bugyuta játékért.


Egy ASUS Transformers T200TA gépem van, Windows 8.1 rendszerrel. Ennek a tabletnek van billentyűzete, touchpad-je, azaz használható úgy, mint egy hagyományos notebook, de ami a jó benne nekem, hogy a képernyő leszedhető, s ekkor egy Windows-os tabletté "válik".

Értelemszerűen utazás közben így tudnám könnyedén használni.

Ezért keresnék valami ingyenes, érintőképernyőn játszható, Windows-ra írt játékot.

Valami közepesen egyszerű (mai viszonyokhoz mérten) kiváló lenne a célra - pl. egy Heroes IV-hez hasonló stratégiai játék -, de a gondolkodtató, vagy *akár* ismeretterjesztő játékokat (bár alig találkoztam még olyannal) is preferálnám.


Előre is köszönöm.



2017. febr. 25. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Gumball and dungeons, én kedvelem

Mortal Kombat X

2017. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bluestacks android emulátorral bármelyik play áruházas játék menni fog vele.
2017. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Emulátort nem igazán preferálnám.


Ebben a gépben Intel Atom processzor van. Nem igazán erőgépnek tervezték, ez a hybrid (félig notebook/félig tablet) nem is a hiper-számításigényes cuccokra van.

Magyarán : Egy Win64-es középkategóriás játék (4 GB RAM van ebben a gépben) natívan még szépen elfut rajta, de egy emulátor szerintem már megfogná eléggé.

2017. febr. 25. 23:37
 4/5 A kérdező kommentje:

"Gumball and dungeons"-ra most ránéztem.


Felhívom még egyszer a figyelmet rá, s egyben kiemelem:

Ez a gép, ami nekem van egy WINDOWSOS GÉP!

AZ OPERÁCIÓS RENDSZER WINDOWS 8.1!

NEM ANDROIDOS A GÉP! ANDROIDOS ALKALMAZÁSOKAT és játékokat NEM TUDOK FUTTATNI.


Elnézést ha eddig nem hangsúlyoztam ezt kellőképpen.


Az első két válaszolónak köszönöm, hogy írt, de direkt Windows-os Hybrid gépet választottam magamnak, több okból is. Napi szinten kell használjam pl. az Audacity-t, VST programokat, stb.


Szóval androidos cucc nem jöhet szóba.

Kérem, hogy aki ír, olyan szoftvert említsen, aminek van Windows-os akár 32 bites, akár 64 bites kiadása/fordítása.

2017. febr. 25. 23:44
 5/5 anonim válasza:
Stratégiai, gondolkodós játék például a Can you escape?, nekem az nagyon bejött. Ami még eléggé jó viszont nem stratégiai az az Asphalt 8 (nekem Asus Vivotab Note 8 M80TA van, és simán fut rajta, a tiéden pedig szintúgy jó lesz). Egy pár nap múlva írok még játékokat ha találok, de most több nem jut eszembe (szervizben van a Tablet).
2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!