Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti milyen játékokkal játszotok...

Ti milyen játékokkal játszotok pc-n? Tudtok írni pár jót?

Figyelt kérdés
Jöhet single player illetve local/online multiplayer játék is :D

2017. febr. 25. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés.

Ami nekem jó, nem biztos, hogy neked is tetszeni fog.

Írhatnál néhány szempontot, pl. hogy milyen stílus, stb.


De tessék:

Heroes 3

2017. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

STALKER sorozat, Far Cry 1 és 3, Half Life 1 és 2, Hidden and Dangerous 2, Battlefield 1942 és 2, Medal of Honor: Allied- és Pacific Assault, Call of Duty: 1, -United Offensive, -2, -5 és -6; Quake 2, Postal 2, Portal sorozat, MS Flight Simulator X, Minecraft, Nethack


Scuba! (igen, így, felkiáltójellel), Learn to Fly 2, William and Sly 2, Museum of Science Fiction


Lehet hogy a Nethack nem fog tetszeni első pillantásra, de biztosíthatlak, átkozott egy jó játék.

2017. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt egy hónapban ezekkel játszottam: Killing Floor 2, Left 4 Dead 2, Vermintide, Dishonored, Postal Redux, Dungeon Defenders 2, Guild Wars 2, Zombie Army Trilogy.
2017. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Az összessel.

Mindegyik jó.

2017. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dark souls sorozat,skyrim,quake 3:)
2017. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mostanában casual, gyors körös játékokkal szoktam néha-néha játszani (mivel a komolyabb gamelésről már leszoktam):

Race the Sun, Super Hexagon, Devil Daggers.

2017. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!