Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagyok hated at war-ral...

Miért vagyok hated at war-ral netherstormban? (tauri wow, többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 85 karim, és ki akartam magam repuzni netherstormba a nether drake miatt, erre észreveszem, hogy hated vagyok, és be van pipálva az at war. Ezzel a karival egész outlanden csináltam questeket, netherstormban és shadowmonn valleyben is, de ott csak nagyon keveset. Átmentem két 68 asra is, egyikkel blade's edge mountainsban vagyok, netherstormba és shadowmoon v. ben nem is voltam, a másikkal az utóbbiban kicsit voltam, de mind a kettővel hated, at war.....aztán megnéztem egy 20 asomat, az persze még outland közelébe sem járt, és ki sincs írva a reputationnál netherstorm. Mit rontok el? Valami quest miatt van, mert van olyan amiben netherdrakeket kell ölni, és az mindegyikkel megvolt. Vagy ez alapból így indul, és majd valahogy kibékülünk?

2017. febr. 26. 08:19
 1/1 Galekun válasza:
A pipát szedd ki a war-bol. Valahol shadowmoon Valley-ban van egy blood elf npc aki a kezdö küldit adja. Ha nem ad, akkor valami hiányzik. Például a riding skill kicsi.
2017. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!