Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation4 et lehet vásároln...

Playstation4 et lehet vásárolni a tescoban? Mert ha internetre beírom, akkor külföldi tesco oldalak kiírják, hogy nekik van, de magyar oldalon még nem láttam, hogy lenne. Szóval van playstation4 a magyar tesco valamelyikében?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs.

Mondjuk az is vicc kategória, hogy a mai világban utánvétellel nem tudod házhoz rendelni.

2017. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én láttam a köki terminálba ps 4 et karácsony előtt a tescoba.xbox onet is.meg játékokat is.az arena plazaba is van egy nagy tesco.nem hiszem h ne lenne..
2017. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De bekell menni megkérdezni.:)
2017. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2017. márc. 1. 07:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Tescoban is láttam, de akkor már jobban jársz ha konzolos üzletben veszed. Ha olyan helyen laksz ahol ez nem megoldható akkor is nagyobba vaálaszték egy Media Marktban akár.
2017. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem van, bár a kisebbekben nem biztos. budaörsön láttam már, a budaörsi auchanban pedig biztos hogy van, az xboxot pedig még ki is lehet próbálni.
2017. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!