Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends /Lol/ nevű...

League of Legends /Lol/ nevű játékban miért hazudnak sokan a rangjukat illetően?

Figyelt kérdés
Napokban is egy Silver 4-es, Gold környékinek adta ki magát.Mi a jó ebben?Boldogsághormont termel egy kis időre?Àzsiában vannak éttermek,ahol kedvezményeket adnak éttermekben,lol rangot illetően.Na de egy Magyar miért hazudik erről?

2017. márc. 7. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Dac, nagyképűség, éretlenség, na meg ha épp egy kalap megemésztett végtermék lehet azzal menőzni (szerintük) hogy "én XY rangban vagyok".
2017. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem az se mindegy, hogy hol nézed a rankjukat. Kliensen belül pontos, de én már kaptam olyat, hogy meccs elején beszóltak, hogy hazudtam a rankomról mer LoL Kingen vagy nemtudom hol megnézett és ott még Bronze 2-t mutatott, pedig már rég Silverben voltam.
2017. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
OP GG...itt mindig pontos.Itt füleltem le a kamust is,aki a napokban adta ki magát goldosnak,azt közbe silver 4-es :D
2017. márc. 8. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:
És biztos vagy benne, hogy mindig pontos? Hogyan bizonyosodtál meg róla? Csak mert az ilyen oldalakkal nekem eddig az a tapasztalatom, hogy nem teljesen megbízhatóak. Plusz most már 2 Q is van ugye.
2017. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazi sherlock vagy. Te meg azt mondtad, hogy diamond vagy de már súrolod a challengert.
2017. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Több mint 3éve használom.Eddig még sosem csalódtam benne.A baráti listám tele,és mindnek jól mutatta a rangját.
2017. márc. 8. 13:09
 7/8 HGYG11 válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__8476466-..

#17 ; #19

Ez a velemenyem arról ami a fejedbe összejött.

2017. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Mindenkinek megvan rá az oka, nem lehet általánosítani, hogy ezért meg azért.

Sokaknak például nem csak az az egy accjuk van. Például nekem se. Megkaptam haverom accját, ami 2 évig silverben volt, most az új seasonban mind flexben, mind duo-ban platba vittem. Nyilván nem fogom beírkodni, hogy hiába mutatja ezt meg azt az acc,m eg a programok, marhára nem egy silver/gold skilles ember használja az accountot, hanem plat/dia szintű.

Egyébként az sokkal fontosabb, hogy a rank meg értékelés nem számít valami sokat. Játszottam olyan ex mester osztályos ellen, aki előző seasonban ott volt, hogy silverben az átlag között lenne a helye, de olyan Gankplank palyerrel is összeakadtam, aki mesteri szinten hordózott és kezelte a hősét, aztán csak gold 4-5 volt, és így tovább.

2017. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!