Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dark Souls 3 játékhoz várható...

Dark Souls 3 játékhoz várható vagy készít valaki magyarítást?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 17:31
 1/6 Csori96 ***** válasza:

"Egy fantasztikus hírt kaptam pár embertől, miszerint azt, hogyha nem sikerülne feltörni a játék titkosítását, vagyis a fájlok visszacsomagolását, akkor elég kevés megoldás létezik arra, hogy felülírjam a fájlokat és a szövegeket a játékban. Hogy rövidebben és fájdalmasabban fogalmazzak: JELEN ÁLLÁS SZERINT LEHETETLEN, HOGY VALAHA IS FORDÍTÁS KÉSZÜLJÖN A JÁTÉKHOZ. Ergo lehet, hogy SOSE lesz lefordítva... persze erre 0.01% esély van, ami több, mint a 0, szóval az esély megvan rá, a kérdés már csak az, hogy hogyan..."


[link]

2017. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na és ebben mi a fantasztikus?! Mert gépen keresztül nehezen jön át az irónia!
2017. márc. 11. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát azt nem oldották meg, hogy ne lehessen kalóz példányokkal játszani, de azt igen, hogy ne lehessen magyarítani.
2017. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csori96 ***** válasza:
Időközben fordíthatóvá vált. Friss hírek a projekttel kapcsolatban: [link]
2017. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon őrűlők hogy te vagy tik halatok vele mert it csak nyámnyilákodnak ezerfele meg kényeskednek de ténlek őrűlők hogy vanak ijen fa**a gyerekek mint tik.

Kinekmeg nemtetszik amit most ki irtam és elkezdi majd nekem mondani hogy ne szoljak bele de figyi nekm nincs meg az ezsemere de őrűlők hogy vanak ijen klafa emberek és ezt becsűlőm.

Ja és kőszőnőm az infokat is.

2017. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2019. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!