Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SIMS3 hogyan tudom a háztartás...

SIMS3 hogyan tudom a háztartás tagjává tenni a gyerekemet?

Figyelt kérdés

Van egy férfim, akivel csináltam egy babát egy másik háztartásbeli nővel. Amikor megszült, a nőnél maradt a gyerek és én meg egyedül maradtam. Hogyan lehetne CSAK a gyereket a háztartás tagjává tenni?

Van egy feleségem, így a nőt nem tudom elvenni.



2017. márc. 19. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerűen barátkozz össze alaposan a gyerekkel, legyenek legjobb barátok. Utána a Barátságos interakciók között meg kéne hogy jelenjen a "Kérje meg hogy költözzön be..." opció. Ott kiválasztod csak a gyereket, s beköltözik hozzád.

Ha ez esetleg nem jelenik meg, akkor költöztesd magadhoz a nőt a gyerekkel együtt, majd ha mindez megvan, költöztesd ki egyedül a nőt. :)


De ha mindez nem jön össze, vagy nagyon nem szeretnéd kirobbantani anőt a lakhelyéről és nem probléma a családkód használata akkor Ctrl + Shift + C oda beírod hogy: testingcheatsenabled true

Majd lenyomod a Shift-et és rákattintasz a gyerekre, válaszd ki a "Hozzáadás a kiválasztott családhoz" vagy hasonló interakciót. Ha végeztél kapcsold ki a kódot úgy, hogy true helyett false-t írsz az ablakba. :)


Remélem segítettem!

2017. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!