Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami ötletetek, hogy...

Hdoghun kérdése:

Van valami ötletetek, hogy milyen minecraft szervert kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben kifejtem.

Szeretnék készíteni egy minecraft szervert, bőven van tapasztalatom és plugin írási tudásom is hozzá, ám ötletem nincs, hogy milyen szervert kéne készítenem.


Ezért gondoltam hozzátok fordulok, hogy ti mit látnátok szívesen?

Milyen szerver lenne az amin szívesen játszotok?


Esetleg egy túlélő vagy SkyPvP vagy akár egyedibb?


Gondolom ebből már lehet érteni, hogy mit is akarok kérdezni valójában.


Ha valakinek van valami jó ötlete, ami mondjuk meg is valósítható akkor nagyon szívesen elkészíteném azt a szervert. Ha az illető még játszik is a játékkal akkor szívesen várom majd a szerverre illetve feltüntetem a játékosbeli nevét ha szeretné és van neki.


Kérlek a sértegetéseket mellőzzétek köszönöm.



2017. márc. 23. 11:07
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Először is szerintem tört legyen, mivel arra sokan fel tudnak csatlakozni, bár te tudod. :)


SkyPvP szerver szerintem sok van, nekem nem a kedvencem.

Igen, inkább egyedibb legyen, szép építményekkel.


Szerintem olyasmik lehetnének, mint a Hypixelen a rajzolós, vagy ilyenek, a lényeg, hogy különleges legyen.


Azt már tudod, hogy mennyi férőhelyes lesz? A férőhelyek számából meg lehetne határozni, hogy hány játékmód legyen.

Ha még lesz ötletem, írok!


Ui.: Már nem játszom a Minecraft-tal.

2017. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Azt elfelejtettem írni, hogy nem szerver hálózatban gondolkodom. Tehát csak egy játékmódra van lehetőség. Mondjuk lehet több is, viszont akkor már fenn áll a lagg veszélye a kezdetekben.


Férőhely lényegében mind1.

Annyi amennyit én szeretnék mivel a bővítése nem kerül sok pénzbe.

2017. márc. 23. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

1 típus hülyeség, mivel a legkedveltebb MC szervereken is tonnányi mini games van, nem mindenkinek azonos az ízlése.


Szerintem a legjobb ha multiverse-zel (vagy más megoldással) több világot hozol létre, telekrendszer, hozzá vadon az építkezéshez, mellé mini játékok, pvp, stb. Többnyire ezek a jobban befutott szerverek.

2017. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebben lehet igazad van.

Ám ha bele gondolsz, ebből is annyi van mint a fitty fene, tehát igen nehezen lehetne sikeres a szerver.


Ezért gondoltam, hogy egy valami köré kéne építeni a szervert, lehet ez valami nagyobb téma is.

2017. márc. 23. 14:20
 5/7 anonim válasza:

1. Vagyok

Ha nem hálózatot akarsz kiépíteni, szerintem csinálj egy egyedi survivalt, szép warpokkal, stb.

Esetleg egy különleges BedWars szerver sem rossz.

2017. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam már survival azaz túlélő szerverrel, de nem igazán jött be sajnos, pedig szerintem nagyon jó lett.


BedWars pedig nem rossz ötlet, de ebből szintén sok van már és inkább minigame ként tudnám elképzelni, mintsem egy témaként ami köré épül egy teljes szerver. :\

2017. márc. 24. 08:56
 7/7 anonim válasza:

1 és 5-ös vagyok!


"de nem igazán jött be sajnos, pedig szerintem nagyon jó lett."


Ezt hogyan érted? Nem tetszett másoknak?


"BedWars pedig nem rossz ötlet, de ebből szintén sok van már és inkább minigame ként tudnám elképzelni, mintsem egy témaként ami köré épül egy teljes szerver. :\"


Igazad van, ahol meg szeró van, ott ha van BedWars, akkor Túlélő, Kreatív, egyéb ilyen is van.


A #3-asnak igaza van, a jó szerverek többségében tömérdek MiniGame van és abban is, hogy nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése.


Például én nem annyira szeretem a SkyPvP-t, mert könnyen leesek, abban elég béna vagyok.


És mivel ezekből sok-sok van, valami teljesen egyedi kellene.


Van a LMC (LegendaryMC), ott is bejött egy új játék, a LuckyFlag.

Szóval tényleg valami egyedi kéne.


"Ezért gondoltam, hogy egy valami köré kéne építeni a szervert, lehet ez valami nagyobb téma is."


Ez attól is függ, hogy ki mit szeret. Például van egy szeró, ott van Survival, stb. meg CS:GO is. A CS:GO játékhoz csak egy Texture Pack letöltése kell, és játszhatsz is.

Lehet, hogy ez rossz ötlet, de lehet, hogy még jó valamire...

Szóval: Tegyük fel: Van egy sorozat, híres, stb. Sokan szeretik, ezért is egy ilyen szervert készítesz. Van egy

lobby, ott kell bejelentkezni. Lehet kis-kis szigetekre menni, ott vannak a MiniGame-k. Szerintem ez nem nagyon jó ötlet, amit most írtam, de valamire jó lehet... :D


Egyedire, és választékosra csináld a szerót! ;)

abflc

2017. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!