Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem szánalmas ez a...

Csak szerintem szánalmas ez a streamerkedés, magamutogatás, amivé a videojátékok silányultak?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta játszok, még anno a commodore 64-hez is volt szerencsém.


Most azt látom, hogy az emberek nem játszanak, hanem idióta, magamutogató, egyáltalán nem vicces, ordítozó embereket néznek, ahogyan játszanak, és ezért még hajlandóak FIZETNI is. Komolyan. Havidíjra nincs pénz, játékot nem tudja megvenni, de egy üvöltöző hülyének, akinek semmiféle hozzáadott értéke nincs a játékhoz, azért fizet, 1-2-x dollárokat.


Mi a jó ebben? Naponta 100 emberke határozza el, hogy nah akkor én ebből jól meg fogok élni, és csinál egy n+10000. videót arról, hogy kinyit egy cs:go ládát. És csinál egy n+10000. videót arról, hogy push up melltartóban játszik, mikor lövése nincs a játékról.


Sorolhatnám még ezt a rengeteg majmot. A lényeg a donate, hogy fizessek azért, hogy ő játszik egy játékkal. Mert ő most billentyűzetre, meg asztalra, meg egérre gyűjt. Hát basszus, menj el dolgozni?


Milliós nézettséget generál az, hogy valaki, egy vödörrel a fején beszél, és közben ordít, és cs: go ládákat nyit ki, amelyet a 10 éves kisgyerekek küldenek neki anyuci pénzéből. Mert ő menő. Ebbe mi a szórakoztató? De komolyan, mi ?


Vannak olyan videók youtube-on, amit érdemes megnézni videojátékos témában, mert annyira ért hozzá az adott személy, hogy be tud mutatni olyan dolgokat, amiről nekem lövésem nincs. Vagy az e-sport versenyek streamelése teljesen oké. De ez a többi majom iszonyú szánalmas.


És igen, lehet jönni, hogy ők csak igényt szolgálnak ki, és bla bla...


2017. márc. 23. 15:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Még valami:


Kb. 13 éve nem nézek tévét. Az internetet választottam szórakozásul, az akkor ébredező youtube egy tökéletes alternatívának minősült a mainstream, alacsony színvonalú celeb műsorok után. Nagyon jó videók voltak fent, és akkor kezdték szárnyaikat bontogatni az első vloggok, videósok, akik ténylegesen pozitív, értelmes dolgokról videóztak. Mára teljesen eltűntek, a youtube és az online videózás is azzá silányult, ami elől menekültem 13 éve, egy celebeskedő, szánalmas csatornává...

2017. márc. 23. 15:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Kenyeret és cirkuszt, tartja a mondás. Kenyér van a szülők részéről, cirkusz meg van a netes celebek részéről. Mindenki elégedett. Sajnos ez egy ilyen világ, nem tudsz ellene tenni. Csak annyit, hogy ignorálod az ilyen jellegű videókat.


Mindig is kellett a cirkusz az embernek, amióta világ a világ, csak ez mindig más formát öltött. Régen kimerült a dolog (itthon megmaradva) Sas kabaréban, Hofiban, Szeszélyes évszakokban, ma meg nem probléma egy Ezek megőrültekben eladni magad, vagy a Való Világban semmit sem csinálni és ezzel pénzt nyerni. És lehetne sorolni millió más ilyen vetélkedőt, műsort.


Szóval nem az a kérdés, hogy miért vannak ilyen videó blogosok, hanem miért van erre igény. Ha nem lenne igény, nézettség, akkor egy hamar kihaló dolog lett volna. A TV-ben egyaránt, Győzike és társai a kanyarban sem lennének, ha az embereket nem foglalkoztatta volna.


Nem tudni merre tart ez a dolog, vagy mennyire süllyedünk el a mocsárban, de sajnos ez lesz mindaddig, amíg az embereknek ennyire van igényük. A média igazából csak kihasználja az emberi butaságot és igénytelenséget. Easy money.

2017. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez tényleg nyomorúságos jelenség.
2017. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a játékok, hanem a játékosok. De végül is mivel rosszabb ez, mint a valóság showk?
2017. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Attól, hogy lehetetlen ignorálni.


Minden egyes netes oldal, játék, közösség, egyszóval minden ezzel van tele. Nem tudod ignorálni...

2017. márc. 23. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért bőven nem csak ilyenekből áll a streamerek tábora. Csajok közül is ismerek nem egy párat, aki nem a csöcskidobós, mikrofont orálisan kielégítő (nem random szavakat dobáltam össze, tényleg csinált ilyet streamer csaj) fajta, hanem normális streameket csinál. Az ilyen ordibálós hülyegyerekek meg azért népszerűek, mert a gyereknek ez kell, ezt tartják viccesnek, ez a menő. Nem kis pénzt költenek el médiakampányra az ilyen ordibálós streamerek, emiatt találkozol velük jobban, mint normális streamerekkel.

Sok streamert pl.: én azért nézek, mert nekem nincs meg vagy a játék, vagy már újabb és az én gépemen nem futna el, pénzem meg nincs felújítani (nem, donatelni se donatelek).

2017. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!