Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect Andromeda?

Mass Effect Andromeda?

Figyelt kérdés

A Mass Effect Andromeda standard dobozos, előrendelői változatban meg lehet valahol még kapni?


Tudom, hogy lecsúsztam róla, de nincs rá valamilyen mód, hogy az előrendelői (ajándék DLC-s) dobozos változatot valahonnan megszerezzem egy héten belül?


Egyébként mi a véleményetek róla? Olvastam, hogy problémák adódtak az animációval. Kijavítják majd?



#Andromeda #Mass_Effect
2017. márc. 23. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Konzolvilág-nál úgy tudom, hogy megjelenés után még pár napig adnak előrendelői ajándékot, legalábbis én mikor rendeltem náluk még régebben egy fifa részt a megjelenés után 3-4 nappal akkor még megkaptam az előrendelői extrákat hozzá, de egyébként az oldalon még az van írva az andromeda-hoz hogy jár hozzá ajándék. De szerintem nyugodtan érdeklődhetsz bármelyik nagyobb boltnál akár emailban akár facebookon.
2017. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!