Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol! Tudtok olyan jungler...

Lol! Tudtok olyan jungler -eket akik viszonylag kezdőknek is jók, de benne vannak a metában?

Figyelt kérdés

Szóval akiket alacsonyabb, s magasabb szinten is lehet játszani, s szinte az összes profi eseményen kedveltek. Mint pld adc-kbközött Ashe, supportok között Alistar, stb.


Előre is köszi!



2017. márc. 28. 20:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy Shacoval vagyok elég jó, van hogy körém építik a csapatot és 10+/0-ás arányom lesz a végére... A baj az, hogy sokszor beszólnak, meg ha az elején elszúrok valamit akkor a végéig szívok és hátráltatom a csapatot.
2017. márc. 28. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Xin Zhao kifejezetten jó választás.
2017. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Nocturne-t ,Diana-t ajànlom
2017. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kis szinten eléggé halál a jungler szerep, mivel nincs se rúnád, se mastery pointod.


Warwick, Xin Zhao amik kis szinten még úgy ahogy el döcögnek, de ha nem kapsz pull-t az elején, hajadra kenheted.

30-as szinten rúnákkal sok olyan karaktert kedvelhetsz meg, ami kis szinten nem élvezhető annyira, mert bonyolult, kicsit üt, nehéz fejlődni vele stb. Nálam ilyen volt tipikusan Anivia, kis szinten elég jól kell játszani vele, hogy valakit le tudj ölni, 2 sec és elfogyott a mana.


Jungle is pontosan ilyen.

Én szeretem Sejuani-t, Jarvan-t (legyen CC-je mikor bemész), de kis szinten ezek sajnos nem épp ideálisak.


Ashe adc meg kisebb szinten kedvelt, mert ez 450-es hős, nem tud elugrani, az egyetlen komolyabb cc-je az ultija, elkapják, meghalt, viszlát. Ezzel szemben egy Graves, Lucian átcsúszik a falon, Vayne elgurul, felken a falra, stb.


Kis szinten ne a metát nézd, mert a kis szintnek köze nincs a metához.


Amivel érdemes lehet elkezdened junglezni: Xin Zhao, Lee Sin, Warwick, Nunu (bár itt az ulti nem sokat ér ha ne mtudod berángatni bokorba az ellenfelet), Vi. Csodát egyiktől se várj.

2017. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1) Meta nem létezik.

2) Játssz, akivel akarsz.

2017. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Full tank nunu azt cső, nem az ultijára kell építeni, hanem az alap támadására


Junglerben még mindig Yi + Nunu a legkönnyebb szerintem, aztán teamben már más kérdés :P

2017. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdemes tankkal kezdeni, én pl. Amumu-Diana-Rammussal tanultam meg az alapokat. Ha most választanék, hmm érdeked kérdés. Warwick a rework előtt ilyen "alap" junglernek számított szerintem, de most sem olyan rossz kezdőknek.

Viszont ne vegyél meg olyan, aki nem tetszik, csak éppen azt ajánlják, nekem jobb a teljesítményem, ha olyan hőssel játszom, akivel nagyon szeretek Sok sikert! :)

2017. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"tank diana" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Am fiddle a legizib junglés, büdös életbe nem ölnek meg.

2017. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!