Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legends-ben LeBlanc...

League Of Legends-ben LeBlanc használható még? (7.7)

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem vele játszani, viszont amikor nerfelték úgy éreztem hogy nagyon gyenge és nem tudok vele mit kezdeni. De mostanában egyre több erős lb-t látok? Miket érdemes már neki venni? Vagy mit kell húzni?

2017. ápr. 16. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nézel-e profikat, LCS-ben egész sokan használják. LB játékstílusa talán mindenkiétől különbözik. Az új "profi"szintűek vagy Hextexh Gunbladet használnak rajta, de van Protobelt + Lich Bane build is.


W+Q-val nagy waveclearje van, és a sebzése is egész nagy. Amit láttam, hogy az E-je talán fontosabb szerepet tölt be most, fontos lenne eltalálni az ellenfelet :D


Az ultija jó bait-nek, persze simán a vision miatt is lehet használni. Tulajdonképp, csak akkor jó pick, ha tudsz vele játszani, kigyakorlod. Ha régebben használtad, tudhatod, hogy LB helyezkedése mindig különleges volt. Általában egy embert próbál elkapni, és gyorsan kinyírni, még mindig tud one-shotolni, bár a lich bane + hextech item segít ebben.


Én nem próbáltam a nerfek után, szerintem vannak nála erősebbek. AP assasinok közül szerintem Fizz és Kassadin is elég jól teljesít, mágusok közül Syndra, Orianna, Vladimir, Ahri erős.


https://www.youtube.com/watch?v=JboKe48BRxM

https://www.youtube.com/watch?v=f5uN5VwJC2w


Ezekben a videókban Uol meccsek vannak, ha van 10-15 perced, ajánlom, hogy nézz bele. Szerintem látszik, hogy vannak helyzetek, amikben kifejezetten jó a LB pick, de néha látszik az is, hogy nem tökéletes.


Sok siekrt! :)

2017. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!