Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
FNorbert nevű felhasználó kérdése:

Miért nem tudok venni unturned szerveren?

Egy vásárlos unturned szerveren akkarok venni egy helicoptert és ezt adja ki:i'm sorry but the ability to buy vehicles is turned off.
Mi a baj?

04-21 13:33  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
ki van kapcsolva a jármű vásárlási opció a szerveren, így van beállítva.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 04-21 15:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért megy gyengébben az Unturned egy 2X olyan jobb gépen?
Hogyan lehet megcsinálni, hogy minecraftban, egyjátékos módban építek, mndjuk egy várat, azt pedig szerveren is akarom látni (úgy értve, hogy átmásoljam). Erre van valami parancs,..
Csináltam egy Unturned 3. 0-ás szervert de ki dobja a playereket. Csináltam egy szervert nem hamachis jo a gépem hozzá de amikor vannak fent a szerveren ki dobja a playereket,..
Unturned-ben miért van az, hogy haverommal csoportban vagyunk, egy szerveren és nem látjuk egymás nevét?
Hogyan engedélyezem a csalást unturned privát szerveren?
Hogy tudom megoldani, hogy Unturned hamachi szerveren egy csoportba legyek haverommal?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu