Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud ezekre a kérdésekre...

Valaki tud ezekre a kérdésekre választ a GTA 5-tel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Ha a rablásokat okosan csinálom, akkor több pénzem marad vagy ugyanúgy megtörténhet, hogy például az egyik felbérelt fazon meghal és elvész a pénz?

2.Ki lehet-e dobálni a fölösleges fegyvereket?

3.Hogyan lehet gyorsan sok pénzhez jutni benne, ha ilyen egyáltalán lehetséges?

4. A 'strength' nevű tulajdonság mivel fejleszthető?

5.Hogy lehet kirabolni a pénzszállítókat amikbe véletlen fut bele az ember?( Eddig akárhányszor próbáltam mindig megöltek, mert 10 másodper alatt kiér a rendőrség)

6. Hogy lehet megoldani, hogy a karakter ne öltözzön mindig át? (vesz az ember egy jó kis ruházatot, aztán kicsit nem játszik az egyikkel és máris átöltözik)

7.Van értelme konzolon fejleszteni a célzását a karaktereknek, ha úgyis van auto-aim?

8. Van a játékban olyan, hogy a rendőr gyorshajtás miatt utánam jön és üldöz?

(1x mintha ezért kergetett volna. semmit nem csináltam azon kívül, hogy kb. 300-zal mentem a sztrádán)

9. Lehet-e valahogy védekezni a vadállatok ellen, akik a semmiből rám ugranak az erdőben és 1 másodperc alatt megölnek?



2017. ápr. 22. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen.

2. Tudtommal nem, de elférnek a tárcsán.

3. Tőzsde.

4. Gondolom sporttal, bár nem hiszem, hogy van jelentősége.

5. Gyorsan kell csinálni. Gránátvetővel kilövöd a hátsó ajtót, felkapod a pénzt, kocsiba vagy motorra pattansz és lerázod az üldözőket.

6. Szerintem sehogy. A megvásárolt ruháid pedig elérhetőek maradnak a szekrényedben.

7. Van a fegyvereknek szórása is, plusz az auto-aim kikapcsolható.

8. Nincs.

9. Figyelj oda. Nem a semmiből jönnek, csak nem vetted észre, hogy rádlopakodott.

2017. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. ápr. 22. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
3. A játék a legfukarabb az összes GTA közül, főleg úgy hogy jó pár drága épület van amit megvehetsz. Sajnos a játék végére is nagyon kevés pénzed lesz. Az egyetlen mód komoly pénzt szerezni a játékba az a Franklin bérgyilkosságokhoz tartozik (a fekete srácot felbérelik 7 vagy 9 nem emlékszem neves embert megölni a játék folyamán). "GTAV Assassination Missions" kulcsszavakkal találhatsz leírást ehhez. A lényege az, hogy talán az első kettő bérgyilkosságot kötelező megcsinálni a sztori alatt, de a többit nem. Tehát végig kell vinni a sztorit, hogy legyen némi kezdőtőkéd és utána a bérgyilkosságok előtt fel a tőzsdén vásárolni kell a megadott cégek részvényeiből, majd a gyilkosság után pár nappal eladni őket hatalmas haszonnal. Ugyanis a tőzsde alap esetben lottó, nem tudod melyik részvény fog felmenni vagy lemenni és a változások sem hoznak sok pénzt, kivéve amikor a bárgyilkosságok során megölsz cégvezetőket. Akkor ugye az ő cégük tönkremegy a konkurencia meg megerősödik és ez mindig ugyanúgy történik. Sajnos a nem Xbox 360as és PS3as GTAkban már jócskán visszavették a pénzt amit így lehet csinálni, de még mindig megéri.
2017. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem 360-on van meg, akkor jól jártam. :)
2017. ápr. 29. 20:18
 5/5 anonim válasza:
5.Megveszed a fegyverboltba a sticky bombot.Ha találkozol vele akkor csak dobd rá a hátuljára és lőj rá a bombára
2017. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!