Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of legendsben miért...

Leauge of legendsben miért van ennyi fogyatékos noob farok, már a magyarok köszt is?

Figyelt kérdés

Eddig, ha egy honfi társammal kerültem egy csapatban viszonylag normális volt. Tegnap ment egy full magyar team velem együtt vak módban. A midesünk kb 2 percig lent volt boton(nem tom miért),de utána felment a saját lanére.A bot lane erre azt mondta, hogy tőlük elvették a lane,-jüket és elmentek trollkodni.

Már a tököm televan, hogy minden normal meccsen van legaláb egy noob feeder idióta retardált gyerek.

Ki kéne tiltani őket.

Az ilyeneknek nincs joguk játszani, legalább is a normálisan játszani akarókkal.



2017. ápr. 23. 07:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ezek után elküldtem az anyjukba őket szerintem jogosan.
2017. ápr. 23. 07:34
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pénteken volt 3 meccsem... Mind 3 lose volt, de a 3. volt a legrosszabb... Magyar bot lane Xayah + Rakan.. Elfeedelték az enemyt, majd kimentek a spawnra wardolgatni.. Szóval volt egy 5v3-as meccsünk :( Pedig goldosok voltak -_-
2017. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
A magyar játékosközösség az egyik legtoxicabb a világon. A cs:go után pedig a lolnak van a legtoxicabb közössége. Szokj hozzá.
2017. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az szomorú. Azt hittem silver felsejétől normális réteg kezdődik.

Kitartást. Jó meccsek mindig összejöhetnek.

2017. ápr. 23. 09:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa hogy álatalában a saját csapatát szidó játékosok vesztenek? És még meg is lepődnek! :D
2017. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon utálom a magyar játékosokat, legtöbbjük azt hiszi, hogy isten. Flex rankeden talán most jobb a közösség, azt szeretem inkább...


Szerintem nem igazán jó megoldás az se, amit te csinálsz. Hiába rosszak, nem fogják meghallgatni a tanácsot, főleg ha rosszul kezeljük őket. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket, esetleg mondj 1-2 tanácsot, hogy miért nem tartod őket jónak. Egyszerűen nem lehet reagálni rájuk. Én is nagyon felidegelem magam, mert nagyon sokszor vannak olyan döntéseik, aminek semmi értelme. Én gyakran nézek profikat, lehet, hogy ezért valahogyan jobban látom, hogy mi nagy hiba.


Próbálj arra koncentrálni, hogy fejlődj, és valahogy érezd jól magad. A vesztes játékkal is tudsz javulni. Tudom, hogy nehéz nem idegesnek lenni, de sok olyan játékos van viszont aki normális, remélem sikerül majd nem idegbajt kapni tőlük..

2017. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

#5


érdekes, hogy a legtöbb magyartól mindig ezt hallani, kicsit unalmas már


- legyél jobb, magadban keresd a hibát stb. mindig ezek a f_sz válaszok jönnek a fórumokon is, amikor olyat látok, hogy valaki már rageben van a sok agyhalott játékos miatt


könyörgöm, ha valaki bekap 2-3 idiótát a csapatába akkor biztos igen ő tehet arról, hogy a sima lane győzelme semmit nem ér...


másik szokásos sablon válasz az szokott lenni, hogy menj társsal vagy saját csapattal :)

2017. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki folyamatosan szidja a csapatát, akár rossz, akár jó az ugyan olyan zavaró mintha valaki trollkodna. És nem feltétlenül a kérdezőre gondoltam.

"Már a tököm televan, hogy minden normal meccsen van legaláb egy noob feeder idióta retardált gyerek". Nem úgy néz ki mintha csak egy kicsit ideges lenne mert vesztett egy játékot nem?

2017. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom mi volt a kérdező célja ezzel a kérdéssel....
2017. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gondolom semmi, csak már elérte azt a mélypontot amikor már ki kellett adnia magából, hogy miért ilyen sok a fogyatékos


Szerintem ha LOL akkor jön ki, amikor a streamelés nem a divatját éli sokkal, de sokkal jobb lenne a játékos közössége

2017. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!